folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder UDEMY TALEP : Borsa | Temel Ve Teknik Analiz | Bitcoin - Blockchain

UDEMY TALEP : Borsa | Temel Ve Teknik Analiz | Bitcoin - Blockchain

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

teknikler işe yarıyorsa bu adamlar niye satıp para kazanmaya çalışıyor?

headshooott :D

İyi diyorsunuz Güzel diyorsunuz da, bir konuda yoğunlaştırılmış bir eğitim almak başka, farklı kaynaklardan bakmak başka.

her insanın anlattığını da anlamak sıkıntı. Bilginin kendisi kadar, Dinleyen tarafın da Anlatan tarafın da önemi var. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

İyi diyorsunuz Güzel diyorsunuz da, bir konuda yoğunlaştırılmış bir eğitim almak başka, farklı kaynaklardan bakmak başka.

her insanın anlattığını da anlamak sıkıntı. Bilginin kendisi kadar, Dinleyen tarafın da Anlatan tarafın da önemi var. 

dostum neyi anlıcan? büyük oranda başarılı bir para kazanma yöntemi olsa sen paylaşır mısın? hadi çok iyi niyetlisin paylaşmak istedin, bu borsa, hiçbir şekilde herkes aynı anda kazanamaz. yoktan para yaratmıyorsun, başkasının düşecek diye sattığını çıkacak diye alıyorsun veya başkasının çıkacak diye analiz yapıp aldığını sen düşecek diye satıyorsun.

bugün %80 başarılı bir yöntem dahi icat olsa yarın herkes onu kullanmaya başlar ve ertesi gün de herkes onu kullandığı için yöntem işe yaramamaya başlar.

Prometheus tarafından 21/Şub/21 14:51 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

dostum neyi anlıcan? büyük oranda başarılı bir para kazanma yöntemi olsa sen paylaşır mısın? hadi çok iyi niyetlisin paylaşmak istedin, bu borsa, hiçbir şekilde herkes aynı anda kazanamaz. yoktan para yaratmıyorsun, başkasının düşecek diye sattığını çıkacak diye alıyorsun veya başkasının çıkacak diye analiz yapıp aldığını sen düşecek diye satıyorsun.

bugün %80 başarılı bir yöntem dahi icat olsa yarın herkes onu kullanmaya başlar ve ertesi gün de herkes onu kullandığı için yöntem işe yaramamaya başlar.

bu adamlar coinci. ve coin borsalarıyla anlaşmaları var. bu eğitimler ile vs. coin borsasına adam çekip ekstra para kazanıyorlar. ayrıca ne kadar hacim olursa borsada o kadar kazanma imkanları var.

bu eğitim iyi tavsiye ederim, ama sadece eğitim ile hiçbir şey olmaz tabi kendin de çalışman lazım. ama kavramları öğrenmen için de eğitim almak şart. yoksa nasıl öğrenebilirsin ki?

kendi stratejisini geliştirmeyen bu piyasada zaten kaybeder. bu eğitimden de mucize beklemeyin; ama giriş yapmak için iyi kaynak.

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Arkadaşlar borsa işi farklı bir mevzu. Borsada kesin para kazanmak diye bir şey yok. Zaten gerçekten bu işin içinden gelen kimse de zengin olma yöntemi diye olayı öğretmeye çalışmıyor. Borsanın ne olduğundan, grafiklerin ne anlama geldiğinden, önceki olaylara göre borsa ya da bitcoinle alakalı yaşananların neler getirdiğinden bahsediyorlar. Yani adamlar tecrübeleri anlatıyor. Zengin olma yöntemi değil bu. Zaten zengin olacaksınız diye başlayan bir eğitim olsa ben şahsen koşarak uzaklaşırım. 

Kısaca olay zengin olma yöntemi değil borsanın ve bitcoinin ne olduğunu, nasıl işlediğini öğrenmek. Benim yine de ilgimi çekmiyor çünkü ben ya günlük 100-200tl harçlık almaya bakarım ya da parayı bir coine falan yatırır unuturum. Bunu yapmak için de kenarda param olmadığından uğraşmıyorum. Arkadaş istediği için de buraya sorayım dedim. Kendinizi yormayın zaten olayın farkındayız biz. 

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugra0511
    bugra0511's avatar
    Erkek

eğitimi bulabildiniz mi ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

herkese olması gerekeni öğretip, olmaması gereken yerden vuruyorlar :D

binance ceosu bile çakalın teki :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

herkese olması gerekeni öğretip, olmaması gereken yerden vuruyorlar :D

binance ceosu bile çakalın teki :D

bence benim şahsi kanaatim teknikler aslında paranın analizinden ziyade o parayı alan topluluğun davranışlarını yönlendiriyor. (Sürü psikolojisi) Çünkü bir çok insan bu analizlere vslere göre işleme giriyor. Farz ediyorum fib çizip a noktasını direnç olarak belirliyor ve o noktaya gelince pozisyona giriyor. Bir çok kişi aynı grafik üzerinden 3 aşağı 5 yukarı aynı noktayı direnç olarak belirlediği için pozisyona giriyor. Bu da bir miktar artışa neden oluyor ve bu destek direnç noktaları coinlerin yaratıcıları tarafından haberler ile desteklenirse hızlı bir şekilde üst noktaya çıkıyor. Böylece aslında fibonacci düzeltmesi dediğimiz çizgiler insan toplulukları için bir nevi kılavuz oluyor. davranışlarını bu anlamsız çizgilerin doğrultusunda yapıyor. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle cevap olarak her ayın 15'inde düzenli olarak %50 indirim sağlıyorlar, twitter hesaplarından paylaşıyorlar indirimli linki.

Ben o şekilde kursu almıştım, kursu sıfırdan başlayan ya da orta seviyedeki kişiler için başarılı buluyorum. Ancak yukarda yazanlar olmuş bu kadar iyiyse neden eğitimini veriyorlar kendileri para kazanmıyorlar diye. Adamlar kazanıyor evet bu da üstüne ek gelir oluyor neden yapmasınlar ki. Kaldı ki bu mantıkla tüm yazılım dersleri de aynı şekilde, adam oraya vereceği emekle kod yazıp uygulama geliştirse para kazanabilir. Olay aslında şurada ki; bu eğitimi izledikten sonra %100 başarılı tradeler atmayı tabi ki başaramayacaksınız, sadece başarı %'niz artacaktır. Bu işin büyük bir kısmı hatta belki de tamamı "tecrübe". Bu tecrübenin bir kurs ile aktarılması da tabi ki mümkün değil. Kurs ile temel ve teknik analiz nedir, nasıl yapılır bunlar öğrenilebilir ve ardından bu bilgiler doğrultusunda tecrübe edinmeye başlayabilir ve daha hızlı yol katetmeniz mümkün olabilir. Ayrıca çok kabaca bakacak olursak da temel ve teknik analiz ile daha fazla kişinin işlem yapması onların da işine gelecektir çünkü bu analizlere göre olan dalgalar daha stabil hale gelecektir uzun vadede. Özetle adamlar size para kazanmanızı değil, temel gereksinimleri öğreteceklerini vaadediyorlar. Kursu aldım ve izledim artık gelsin paralar diye düşünen kişiler zaten ne yazık ki yüksek ihtimalle likide olacaktır.

manyaki tarafından 05/Nis/21 11:49 tarihinde düzenlenmiştir

since 2005 // tbt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Bakalım

Toplam Hit: 3297 Toplam Mesaj: 20
udemy borsa teknik bitcoin video ders analiz