folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder UFO Ların Uzaydaki Görüntüleri Video

UFO Ların Uzaydaki Görüntüleri Video

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    VideoJockey bunu yazdı
    Homer bunu yazdı

niye gizleniyorlar gelsinler görelim tanışalım birşeyler ısmarlayalım amk

insalıktan anlamıyor işte pezevenkler illa koşturacan peşlerinden kız gibiler amk :S

asdfgh geldiler de ne oldu hacım kafasına taş atmadılar mı :D

ayrıca var gibi sanki böle canlılar. fakat bu UFO denilen aygıtlar şakayı geç amariganın oyunu olabülür.

nitekim roosevelt olayını araştırın görürsünüz ki nazilerin eşşek gibi ne teknolojiler varmış. ayrıyetten 4 farklı modelde ufo ürettiklerini görürsünüz. resmi belgelerle.

naziler skertildikten sonra bu adamlar nereye gitti?

kapabildiğini amariga ve rusya toplamışlardır.

iyice araştırın i görürsünüz amarikanın ve rusyanın uzay yolculuğununun tüm projelerinin başında nazi subayları vardır...

videodakiler de çok basit bi oyun da olabilir. ama amariganın bi parmağı olduğu kesin. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    4Senarist bunu yazdı

hacı gök taşı baş aşağı düşer bu yan yan gidiyor. Suda taş sektirir gibi sürtüyo aradada

Asagi dusmez haci, eger dik aciyla dunyaya denk gelirse asagi duser.

Teget gecme durumuda var yani.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

UFO DIYE BISEY YOK YA 

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Tamam Bana Sorulmuş Nerede Gördüğüm Ve Ne Şekilde Olduğu... Anlatıyorum O Zaman...

Sene 1988 Batman Karşıyakada Bulunan 100.Yıl İlköğretim Okulundan Dağılmaktaydık... Hava Kararmak Üzere Bir Haldeyken, Gök Yüzünden Bir Büyücek Işık Topacı Belirdi, Hiç Bir Ses Çıkarmayan Bu Yabancı Ve Işıklı Cisim, Okulumuzun Çatısı Üzerinden Akıl Almaz Bir Süratle Geçip Gitti... Hızın Yüksekliği Ve Yabancı Cismin Sessizliği Cismin Geçiş Güzergahının Bana Çok Yakın Bir Mesafede Oluşu, Unutamayacağım Anılarım Arasına Bu Olayın Girmesine Neden Oldu..

Bu Arada Bu Akıl Almaz Olaydan Etkilenen Kızların Çığlıklarıda Ortalıkta O Sırada Yankılanmıştı... Sanırım Korkmuşlardı...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Tamam Bana Sorulmuş Nerede Gördüğüm Ve Ne Şekilde Olduğu... Anlatıyorum O Zaman...

Sene 1988 Batman Karşıyakada Bulunan 100.Yıl İlköğretim Okulundan Dağılmaktaydık... Hava Kararmak Üzere Bir Haldeyken, Gök Yüzünden Bir Büyücek Işık Topacı Belirdi, Hiç Bir Ses Çıkarmayan Bu Yabancı Ve Işıklı Cisim, Okulumuzun Çatısı Üzerinden Akıl Almaz Bir Süratle Geçip Gitti... Hızın Yüksekliği Ve Yabancı Cismin Sessizliği Cismin Geçiş Güzergahının Bana Çok Yakın Bir Mesafede Oluşu, Unutamayacağım Anılarım Arasına Bu Olayın Girmesine Neden Oldu..

Bu Arada Bu Akıl Almaz Olaydan Etkilenen Kızların Çığlıklarıda Ortalıkta O Sırada Yankılanmıştı... Sanırım Korkmuşlardı...

abi siktir sen ufo yu mofuyo ya..

http://www.tahribat.com/Forum-Bir-Hayattan-Kesit-Hikaye-Denemesidir-171046/7/

yarım kaldı hikaye bildiğin.. çük gibi kaldık ortada.. yapma etme... moldovyalı kızlar kemirsin.....

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

şahsen bnde uzaylılara inanıyorum. ama şoyle bi insan figürü olarak deilde bakteri falan tarzında. ole uzaylılar gelecek te bizi ele geçirecekte arkadaş akıl var mantık var uzaylılar taşakmı geçio bizle görünüp gidiolar falan. biz şimdi uzayda bi toplum bulsak görünüp gerimi geliriz hyr hemen gider misafir ederiz kendimizi. tamamen amerikanın oyunu bunlar gençler inanmayın

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

abi siktir sen ufo yu mofuyo ya..

http://www.tahribat.com/Forum-Bir-Hayattan-Kesit-Hikaye-Denemesidir-171046/7/

yarım kaldı hikaye bildiğin.. çük gibi kaldık ortada.. yapma etme... moldovyalı kızlar kemirsin.....

Haklısında Talep Olmayınca İnsanda HEvesde Kalmıyo...  Taşınmaydı Yeni Dükkan Açmaydı Farkındaysan Son Zamanlar Tahribattaki Aktifliğimde Fevkalade Düştü.... Ama Yazacam... Okurlarımı Düşünen Bir Yazarım Ben. :)  

Bu Gece Oldukça Bişeyler Yazacam.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

o değilde , bu kadar hızlı giden bir alet icat etmişler, demek ki, dünyaya savaş açsalar hiç şansımız yok. 

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

Herkes ufo dan bahsetmis. Hic akliniza gelmiyormu. belki atmosfere giren bir goktasidir.

Ki, goktasi olma olasiligi yuksek cunku arkasinda iz birakarak gidiyor.

Not: Cizimi ben yaptim, dalga gecmeyin.

bu konudaki adam akıllı tek yorum bence. Kusura bakmayın beyler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

dünyanın en büyük keklemesi ufo olayıdır.

hala inanan var ya bunlara... abicim nette zibilyon tane video var lan bir tanesinin de mi görüntü kalitesi net olmaz.

işte öyle
Toplam Hit: 6053 Toplam Mesaj: 56