folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ufolar Nasa'nın Canlı Yayınına Mı Takıldı?

Ufolar Nasa'nın Canlı Yayınına Mı Takıldı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Geçen SaLuSa iftara bizim eve geldi, onun külüstür bu.

ne gittiydi o konu be mübarek. ha geldi ha gelecek diye 7-8 senedir bekliyorum pezevengi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    benim merakettiğim 51 ci bölge neden burada ufo yoktur diye açıklama yapılmıyor 51 ci bölgede gerçekten ufolar var mıdır... Metalik uçan daire acaba içinde ne var...belkide içlnde uzaylılar var...yada gelecekten gelen zaman makinesi şöylede olabilir içinde uzaylı var ama belkide insanlardan korkuyorlardır

www.tekno50.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    en çok güldüğümde haktan akdoğanın bir türlü ufoları kanıtlıyamıyo.. Bu adam ufolar dünyaya inmeden ölürse gözleri açık gidecek..adam ufoları din haline getirmiş..

www.tekno50.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    benim merakettiğim 51 ci bölge neden burada ufo yoktur diye açıklama yapılmıyor 51 ci bölgede gerçekten ufolar var mıdır... Metalik uçan daire acaba içinde ne var...belkide içlnde uzaylılar var...yada gelecekten gelen zaman makinesi şöylede olabilir içinde uzaylı var ama belkide insanlardan korkuyorlardır

Aciklama yapilmamasinin sebebi insanlarin dikkati oraya cekip kafa bulandirmak. Inan bana yok öyle bisey.

Ikincisi uzayda 800'den fazla uydu var. Onlardan biri de olabilir.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

Aciklama yapsalar evet yok uzayli deseler ha evet mi diyecek insanlar sanki.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

bu yayınlar en az bilmem kaç sn gecikmeli yapılmıyor mu canlı olsa bile ? ben mi yanlış biliyorum, belli ki görmemizi istediler ya da hakkaten önemsiz bişi.

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

Yaptılar zaten geçen sene, bilimsel araştırmalar için kullanıyoruz içeride uzaylı yok dediler. İnanmadılar yine

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

obama uzaylıdır.

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    uydu teleskopları yıllarca evrende sinyal arıyor blr gün bizim gibi zeki canlılar sinya ve ya radyo yayını alabiliriz belki

www.tekno50.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Belkide NASA bilerek yaptı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4464 Toplam Mesaj: 33
nasa ufo