folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ufolar Nasa'nın Canlı Yayınına Mı Takıldı?

Ufolar Nasa'nın Canlı Yayınına Mı Takıldı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Nedense en düşü cep tel kamerası bile 5 Megapixel ken bu tür şeyleri çeken kamera . Cep Tel . Vs hep tost makinasi modunda çekim yapıyor anlamış degilim

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bu salusa pezevengi sustu son zamanlar, hala geleceker amk o değilde

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

salusa noldu la hakkat küstü mü aq o kadar bekledik

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

beyler salusa gelirken direksiyon hakimiyetini kaybedip kuyruklu yildiza carpmis. menemen devlet hastanesine kaldirmislar ama kurtarilamamis kimse beklemesin adami. 

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    madem konusu açılmış bende yaşadığım bir olayı anlatayım. 2001 2002 senelerinde Bahçeşehir muhtarlığında, amerikadan Türkiyeye istanbuL Bahçeşehire taşınan Türk asıllı bir eğitimci ile karşılaştım. Ailesi ile Türkiyeye yerleşiyorlar muhtarlıkta işlemlerini yapıyorlardı. Çinli asıllı eşi ve iki çocuğu yanında idi. Eşini tanıştırdı eşim altı dil konuşabiliyor gibi konuşmalar oldu. eşininde amerikada üniversitelerde görev aldığını fakat çocuklar yüzünden bıraktığını söyledi .Adam yeni açılan bir üniversitede bir bölümde çalışmak üzere geldiğini söyledi. Belkide Bahçeşehir üniversitesi idi tam hatırlamıyorum. Muhabbet ederken adam yaşadığı bir olayı paylaşmak istedi. Amerikada bunları yerin baya altında bir yere götürüyorlar. Orada uzay mekiği gibi bir araç görüyorlar. O kadar yerin altında nasıl olabilir diye sorduğumda onlarda şaşkın bunun nasıl olabileceği konusunu da araştırıyorlar dedi. Peki ne gördünüz dedim. içerisinde ne vardı bir kokpit koltuk falan birşeyler var mı diye sorduğumda hayır dedi garip şeyler vardı hiç bir şeye anlam verilemiyordu dedi. Kısa bir konuşmadan sonra oradan ayrıldık. Böyle şeylere inanmam ama adam Mehmet ÖZ havasında bir adamdı, uzun yıllar orada yaşamış olsaki Türkçeyi amerikan ağzı ile konuşuyordu... Ailesi anormal gözükmüyordu, Doğrumudur değilmidir bilemem ama kafayı yemiş bir insan izlenimi oluşturmadı adam bende tam tersi zeki bir insan profili vardı karşımda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

O değil de forumda sinek konusu açılınca banko renenin videosunu koyan biri olur gibi, ufo konularında da salusa muhabbetini başlatan birileri mutlaka oluyor :D

Yalnız o konu zamanın da ne patlamıştı harbiden. Hatta o konuyu açıp bunu savunan bir arkadaş vardı nec oldu ki o? :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Ben normalde bu konulara hiç inanmıyorum, insanlar zorlamayla öyle şeylere inanıyolarki , dünyada  cisimleri dokunmadan hareket ettirilebileceğine inanan insan sayısı müslümanların sayısından fazla ama bir kişide çıkıp cisimleri dokunmadan hareket ettiremiyor.

James randinin 1 milyondolarlık ödülü yıllardır bekliyo.

Ama ufo konusuna gelirsek,beni tek şüpheye düşüren bana "hadi ya" dedirten tek konu Türk plotlarından 2 tane üst düzey emekli plot anılarından bahsetmişti Okan Bayülgenin programında, adamlar yalan söylüyora benzemiyordu zaten neden söylesinden dedirticek şeyler anlatıyolardı, gerçi onlar bile uzaylı gördük demediler sadece anlayamadıkları bir cisimden bahsettiler, işte ateş açtıklarından, bilmem kaç metre yanına geldiklerinde birden çook uzakta tekrar belirmesinen havada asılı durmasından f  bilmem kaçların çıkabileceği maksimum yukseklikten bilmem kaç metre yukarıda olduğundan felan bahsettiler ama uzaylıydı demediler.

Herkes komplo teorileri üretiyor, adam armagedondan gelen bilmemne ırkı dedimi "hodo yoaaaa" deyip inanıyor ama ben bence amerikanın çok gelişmiş bir teknolojisi ve gizlemek içinde hee evet uzaylı evet 51. bolgede uzaylılarla kahve içiyoruz diyolar gibime geliyor

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    sakabey bunu yazdı
    madem konusu açılmış bende yaşadığım bir olayı anlatayım. 2001 2002 senelerinde Bahçeşehir muhtarlığında, amerikadan Türkiyeye istanbuL Bahçeşehire taşınan Türk asıllı bir eğitimci ile karşılaştım. Ailesi ile Türkiyeye yerleşiyorlar muhtarlıkta işlemlerini yapıyorlardı. Çinli asıllı eşi ve iki çocuğu yanında idi. Eşini tanıştırdı eşim altı dil konuşabiliyor gibi konuşmalar oldu. eşininde amerikada üniversitelerde görev aldığını fakat çocuklar yüzünden bıraktığını söyledi .Adam yeni açılan bir üniversitede bir bölümde çalışmak üzere geldiğini söyledi. Belkide Bahçeşehir üniversitesi idi tam hatırlamıyorum. Muhabbet ederken adam yaşadığı bir olayı paylaşmak istedi. Amerikada bunları yerin baya altında bir yere götürüyorlar. Orada uzay mekiği gibi bir araç görüyorlar. O kadar yerin altında nasıl olabilir diye sorduğumda onlarda şaşkın bunun nasıl olabileceği konusunu da araştırıyorlar dedi. Peki ne gördünüz dedim. içerisinde ne vardı bir kokpit koltuk falan birşeyler var mı diye sorduğumda hayır dedi garip şeyler vardı hiç bir şeye anlam verilemiyordu dedi. Kısa bir konuşmadan sonra oradan ayrıldık. Böyle şeylere inanmam ama adam Mehmet ÖZ havasında bir adamdı, uzun yıllar orada yaşamış olsaki Türkçeyi amerikan ağzı ile konuşuyordu... Ailesi anormal gözükmüyordu, Doğrumudur değilmidir bilemem ama kafayı yemiş bir insan izlenimi oluşturmadı adam bende tam tersi zeki bir insan profili vardı karşımda.

Abd hükümeti öyle bir şey gösterse bilim adamlarına o adamlar bir daha gün yüzü görmezler hocam bence sallamadır. Askere gidenlerin klasik abi dağlarda gizli geçitler var içinde atom bombası varmış palavrasına benzemiş :D Askere giden tüm tanıdıklarım atom bombası görüyor arkadaş :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

nasanın yayını değilki bu, orjinalini koy tartışalım yoksa geyik konusu. konu yanlış yerde bence.

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

uzaylı ufo felan diyince rahmetli aklıma geliyor,hey gidi.

https://www.youtube.com/watch?v=AFOBFVVGjZM

Toplam Hit: 4430 Toplam Mesaj: 33
nasa ufo