folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ülkenin İnternetinin Yarısı Yine Kesik

Ülkenin İnternetinin Yarısı Yine Kesik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek
    Palerider bunu yazdı

şu an evde Türk telekom olan telefonumdan rahatlıkla giriyorum internete hatta pc yi de bağladım çünkü Dsmart olan modemimiz çekmiyor ayrıca Turkcell olan başka bir telefonumuzun daha interneti çekmiyor  

listede istanbul yok ondan giriyorsun

Amatör forever
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sanacasta bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    sanacasta bunu yazdı

haberin altında neden kesildiği zaten yazıyor.

Daha önce de 24’ü DBP’li 28 belediyeye İçişleri Bakanlığı tarafından kayyum atandığı 11 Eylül 2016 tarihinde aynı şekilde bu illerde internete erişimde sıkıntı yaşanmıştı.

O daha önceki kesintinin nedeni bu kesintinin nedeni halen açıklanmadı üstat,

Robinsonum  Kışanak tutuklandıktan sonra sabah Diyarbakır belediyesi önünde eylem yapmayı deneyenleri polis engelledi ama internet üzerinden başka bir örgütlenme olmaması için önlem alındı diye tahmin ediyorum. Çünkü açıklamalara bakılırsa iç savaş çağrıları yapılıyor.

Polis asker analarını  s....  Bunlar gram  acımasınlar direnişlerini s...  O..  Çocukları. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Sabah saat 10 gibi hem gsm hemde telekomun interneti gitti, şaka gibi şu an koca şehirin interneti yok yetkililerden bir açıklama yok, işler aksıyor takan sikleyen yok,

http://www.hurriyet.com.tr/turkiyede-o-bolgelerde-internet-koptu-40259240

https://onedio.com/haber/dogu-ve-guneydogu-da-bircok-ilde-internet-kesintisi-yasaniyor-736531

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/598804/Dogu_ve_Guneydogu_da_internet_kesintisi.html

ttnet kullanıyorum son 2 haftadır ara ara hızın kesildigini fark ediyorum baska bunu fark eden varmı

Amatör forever
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Son 1 haftadır superonline çok kötü. Gece saatlerinde neredeyse hiç bağlantı olmuyor stabiliteyi sağlayamıyorlar. Neyseki evde ttnet de var kurtarıcım oldu kaç gündür ttnet sıkıntısız şuan ama bakalım hayırlısı.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Son 1 haftadır superonline çok kötü. Gece saatlerinde neredeyse hiç bağlantı olmuyor stabiliteyi sağlayamıyorlar. Neyseki evde ttnet de var kurtarıcım oldu kaç gündür ttnet sıkıntısız şuan ama bakalım hayırlısı.

aynen superonline son 10 gündür sıkıntılı. hız bi düşüyor bi normale dönüyor. 2 gün önce 120 ping altına düşmüyordu net.

bu arada şu an d.bakırda net geldi 3-5 dakika önce.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Modemde dsl ve internet ışığı yanıyordu modemde bağlantı testi yaptım dns hatası veriyordu. Allah bilir emniyete vs kilit yerlere oel dns verip gerisini kapattılar 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Sabah 09:30 itibariyle adsl ve mobil tüm hatlar internet kesikti. İnş telefonlar bari çekmeye devam eder diyordum kesilmedi teller.

30dk önce geldi internet şimdi de elektrik gitti :) yer patnos

ağrı merzifon siirtte bulunan arkadaşlar da net yok diyordu.

edit: yaklaık 45dklik kesintinin ardından geldi elektrik

joe_black tarafından 26/Eki/16 22:54 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçen 6 milyon dolara internette kimin ne yaptığını gören sistem alındı deniliyordu yalan o zaman ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Turkcell le ben çatır çatır girdim sabahtan beri her yere. En ufak sıkıntı yaşamadım

SkynetX tarafından 26/Eki/16 22:59 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

saat 10 da geldi internet sabahtan beri organsız yaşadım

No way out
Toplam Hit: 5905 Toplam Mesaj: 46
telekom gsm internet kesinti