folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversite Afyon"Da (Kazanan/Okuyan/Ortam Bilen) Müridler...

Üniversite Afyon"Da (Kazanan/Okuyan/Ortam Bilen) Müridler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Millet üni afyonda maliye tuttu yaf ortamı öretecek mürid lazım :D

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhanakman
    serhanakman's avatar
    Erkek

benim kanka da afyonu kazandı bu sene.metal öğretmenliii.ne olduunu kendisi de bilmio ama nese.afyon bütün tatil beldelerine iki saat uzaklıktaymış.kafana estikçe gidersin bodrum marmaris felan.üni çok bohtanmış bi de iğrençmiş

hiçbir yüz güzel değil,senin yüzünden!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    benm ark.ta kocatepe de fizik okuyor ; hep ülkücüymüş okul ; fena bi teşkilatlanma varmış ; yerleşim düzensiz ; afyon küçükmüş ; kışlarıda çoook pis soğukmuş.. ''Aloo olum nerdesin lıaaan '' sorusuna ; ''Afyondayım be aabi.'' cevabı yeterliymiş yaani düşün ; o kadar küçük : ) ..

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi soouuu sktiredin aq ben sivasta 10 sene kaldım :D bu arada üniye de boq atmyn aq fztk gibi aq la durun foto da atiim size eleman lazımm baa yaf tbt afyon temsilcilerinden :D

http://www.termoser.com/wsimages/ref1.jpg 

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek

ben bu sene üni de okuyan arkadaşın yanına gittim afyona ortam bilirsen güzel bilmezsen iğrenç

benim 3 ayım güzel geçti süper hatunlar var ortam kurarsan hayatını yaşrsın :D

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    serhanakman bunu yazdı:
    -----------------------------

benim kanka da afyonu kazandı bu sene.metal öğretmenliii.ne olduunu kendisi de bilmio ama nese.afyon bütün tatil beldelerine iki saat uzaklıktaymış.kafana estikçe gidersin bodrum marmaris felan.üni çok bohtanmış bi de iğrençmiş

afyon marmarise 8 saat hoca naptın sen ankaranın altında afyon hangi beldeye yakın...

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

pm attim haclm ..bakarsan ;)

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    ben afyonda yaşıorum ! çok fzla ortam bekleme bu arada yapabiliceğin şeyler biraz kısıtlıdır burda ama yardımcı olurus kardeşimize...

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı:
    serhanakman bunu yazdı:

afyon marmarise 8 saat hoca naptın sen ankaranın altında afyon hangi beldeye yakın...

antalyaya yakın hacı  

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhanakman
    serhanakman's avatar
    Erkek
    KURN44AZ bunu yazdı:
    scuderia bunu yazdı:
    serhanakman bunu yazdı:

antalyaya yakın hacı  

walla bende tam bilmiom ama ark bana tatilyerlerine giden kawşak orası.heryere yakın dedi.marmaris uzaktır antalya yakındır.wardır işte bişiler çocuk yalan mı sööölüyo yane:)

hiçbir yüz güzel değil,senin yüzünden!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    serhanakman bunu yazdı:
    KURN44AZ bunu yazdı:
    scuderia bunu yazdı:
    serhanakman bunu yazdı:

antalyaya yakın hacı  

walla bende tam bilmiom ama ark bana tatilyerlerine giden kawşak orası.heryere yakın dedi.marmaris uzaktır antalya yakındır.wardır işte bişiler çocuk yalan mı sööölüyo yane:)

2. sayfaya gec pls burda bi yanlışlık oldu:)

Toplam Hit: 1988 Toplam Mesaj: 13