folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversite Öğrencileri Aylık Ne Kadar Harcıyorsunuz?

Üniversite Öğrencileri Aylık Ne Kadar Harcıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

500 harçlık, 240 öğrenim, 100-150 kredi kartı fazlasıyla yetiyor. Kira, fatura, giyim-kuşam masraflarına vs. ellemiyorum ama. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

limit yok ne kadar gelirse o kadar harcıyorsun belli bir harcama limiti yok

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

ben ilk sene muğlada 1.5 harcıyodum şuan da o civarlarda ama kendin kazanınca daha farklı oluyo :D 

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Kastamonudayım, heryere yürüyerek gidilyoz, eglence mekanı yok, evde kalıyorum, güzel temiz ve uygun kirası olan bi evim, adam akıllı bir kız arkadaşım, sigaram var, yemeye içmeye özen gösteriyorum giyime de tabiki, aylık 650 TLyi geçmiyor, çok da rahat yaşıyorum.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Ailemle yaşıyorum hocam ve ünivertsite okuyorum günde 10 lira harçlık la 300 lira işte idare ediyorum. Sigara var sadece, bide kız arkadaş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hangk
    hangk's avatar
    Erkek

kemiksiz 1500 hocam. sigara ve ogleleri disarda yemenin buyuk etkisi var:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Ailem'le yaşıyorum  sigaram yok performansıma göre 750-1000 arası değişiyor , nereye gidiyor

Nasıl gidiyor bilmiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _CD_
    _CD_'s avatar
    Erkek

uzaktan eğitimde okuduğum için hem kariyer hem eğitimimi yapıyorum giderim yok gibi gelirim yüksek =)

Algoritması yok bu aşkın; 8 Harf 3 Hece.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

ailemin yanında kalıyorum deyip 1500tl harcıyorum diyenler biraz abartmıyormu acaba ?  şu devirde 1500 lira maaşla geçiniyor nüfusun büyük çoğunluğu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sokarfeys
    Sokarfeys's avatar
    Erkek

kütahyada okudum, evde kaldık, elektrik, su, yeme içme dışarda takılmaca filan (mekan yoktu kızlar eve gelirdi) 400 tl civarında tutardı ama sidik zoruyla kılı kılına yeterdi para bazen bende çok olurdu para 3 günde yerdik bazen Hannide olurdu -ki bu olay sadece 2 kere gerçekleşti- o zaman ayda 1000-1500 tl harcadığımız olurdu ama benim masrafım çok yoktu fatihin tek harcaması alkoldü amk, 200 başbakanlık bursu, 300-350 tl arasında da maaş alırdı çalıştığı işten ama ay sonunu hiç getiremezdi hiç kredi kartımız olmadı o yüzden de o kadar çok girmedi ama yinede aylık adam başı 400-500 kaçardı amk

İşimi bitirmek için koca bir ordu lazım!
Toplam Hit: 10610 Toplam Mesaj: 78