folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversite Öğrencileri Aylık Ne Kadar Harcıyorsunuz?

Üniversite Öğrencileri Aylık Ne Kadar Harcıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

1000 liradan aşağı olmuyor. içkim yok sigaram yok kız arkadaşım da yok. ama istanbul / sarıyerde kalıyorum kira mira malum işte. araba da alırsam artar ama bu, çıkar seneye 1200-1300'e filan.

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

abi abartmayın benim haftalığım 200, sigara yok kız arkadaşım var ama alman usulü atarız, alkol özel gecelerde oluyor, 60lira aylık paso, gerisi gezmek tozmak eğlenmek falan evet liseliyim. Kıyafet parfüm falan hepsi pedercağnımdan

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

taşlamayın ama 2000 gidiyo ya.yurda zaten 900e yakın veriyorum gerisi de istanbulun işi güzel yer =)

ps: istanbulluyum ama yurtta kalıyorum, okul için gelip delirme durumları yok yani.

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MY91
    MY91's avatar
    Erkek

Valla hocam nerden baksan kafadan 500 ü var. Bunlar sadece ev kirası,mutfak ihtiyacı,fatura ya fln gider(arkadaşlar zaten gerekli açıklamaları da yapmış). Ki Büyük şehirde değilim ona rağmen.(Zonguldak)

Manita var,Takılmaca var,Sigara var,E arasıra alkolü de olacak illa ki,üstüne extremum durumlar da oldu mu.... Gerisini sen düşün...

Ama sendeki durum hepimizde var. Merak etme yani. Parayı bigün alıyoz ertesi gün HASS*Tr! daha dün bi dünya para vardı! oluyoz yani :D

Hayatı tesbih yaptım... Bazen çekiyorum bazen sallıyorum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

Valira bunu yazdı:
    -----------------------------

taşlamayın ama 2000 gidiyo ya.yurda zaten 900e yakın veriyorum gerisi de istanbulun işi güzel yer =)

ps: istanbulluyum ama yurtta kalıyorum, okul için gelip delirme durumları yok yani.

şu boğaziçinin pahalı olan yurdunda mı kalıyorsun? tek kişilik miydi ve ve yemek filan dahil miydi bunlara öğrenebilir miyim?

. . .. . ... .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

Buremba bunu yazdı:

Valira bunu yazdı:

şu boğaziçinin pahalı olan yurdunda mı kalıyorsun? tek kişilik miydi ve ve yemek filan dahil miydi bunlara öğrenebilir miyim?

evet superdormdayım,tek kişilik odalar.daireler 2-3-4-5 kişilik ben 4 kişilik olanda kalıyorum.yalnız odalar kutu gibi ve duvarlarda ses yalıtımı falan yok.yan odadaki sayfa çevirince direk duyuyosun falan mesela.yemek dahil değil..

eve çıkmak daha mantıklı geliyo ama ev için daha çok masraf olucağını düşünüyorum nedense.bi de her gün temizlik var yurtta eve çıksam kendi başıma yapamam mesela yine kadına gider bisürü para.

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MY91
    MY91's avatar
    Erkek

glaurung bunu yazdı:

abi abartmayın benim haftalığım 200, sigara yok kız arkadaşım var ama alman usulü atarız, alkol özel gecelerde oluyor, 60lira aylık paso, gerisi gezmek tozmak eğlenmek falan evet liseliyim. Kıyafet parfüm falan hepsi pedercağnımdan

Birader abartmayın demişsin de haftalık 200 den ayda yapar 800. kira yok,fatura yok,mutfak masrafı yok,Sigara yok,alkol az,kıyafet,parfüm ıvır,zıvır babadan...

Ama 800 gidiyo ayda. Bi düşün hangimiz abartmış? Adamlar o parayla bambaşka bi şehre gidip BÜTÜN ihtiyaçlarını karşılıyo

Hayatı tesbih yaptım... Bazen çekiyorum bazen sallıyorum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

1000 falan

I find your lack of faith disturbing.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

Valira bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

Valira bunu yazdı:

evet superdormdayım,tek kişilik odalar.daireler 2-3-4-5 kişilik ben 4 kişilik olanda kalıyorum.yalnız odalar kutu gibi ve duvarlarda ses yalıtımı falan yok.yan odadaki sayfa çevirince direk duyuyosun falan mesela.yemek dahil değil..

eve çıkmak daha mantıklı geliyo ama ev için daha çok masraf olucağını düşünüyorum nedense.bi de her gün temizlik var yurtta eve çıksam kendi başıma yapamam mesela yine kadına gider bisürü para.

bu düşünceyle çıkarsan çok daha fazla harcarsın emin ol. :) ama evin ayrı bir havası oluyor herşey kendine ait filan. yemek filan yapmayı bilmiyorsan zaten hiç bulaşma, çileye dönüşüyor. herşeye rağmen akşam oturup çayını içmek yanında birşeyler atıştırabilmek bunlara değiyor. :)

. . .. . ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Valira bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

Valira bunu yazdı:

kız dediğin kendi evini kendi temizler... bende aylık max 400 harcardım... alkolum yok, sigara 2 günde 1 bi tane içerdim... kız arkım yoktu

Toplam Hit: 10614 Toplam Mesaj: 78