folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Üniversite Öğrencileri Yurt Problemi

Üniversite Öğrencileri Yurt Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Herkes yaşlanmış hiç üni öğrencisi kalmamış la

var da özel yurtta kalacak kadar zengini yok :d şaka bi yana kykda eşyalarım kaldı benimde kötü oldu nasıl alırım bilmiyorum pickit 3 vardı kitaplar vardı pahalı ulaşırız umarım. dolapta kilitli duruyor. sanıyorum özel yurtlarda da ödeme yapılmaz istisna bir durum sonuçta. üstüne gidilse ödemeseniz uğraştırırlar ama sonunda siz haklı çıkarsınız.

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

var da özel yurtta kalacak kadar zengini yok :d şaka bi yana kykda eşyalarım kaldı benimde kötü oldu nasıl alırım bilmiyorum pickit 3 vardı kitaplar vardı pahalı ulaşırız umarım. dolapta kilitli duruyor. sanıyorum özel yurtlarda da ödeme yapılmaz istisna  bir durum sonuçta. üstüne gidilse ödemeseniz uğraştırırlar ama sonunda siz haklı çıkarsınız.

hocam sizin kyk'dada yurt dışından gelip karantina altında kalanlar var sanırım. Onlar orada olduğu sürece zaten giriş olmaz galiba ama sonra ne olur bilmiyorum. Benimde eşyalar, bazı kitaplar hep yurtta kaldı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

var da özel yurtta kalacak kadar zengini yok :d şaka bi yana kykda eşyalarım kaldı benimde kötü oldu nasıl alırım bilmiyorum pickit 3 vardı kitaplar vardı pahalı ulaşırız umarım. dolapta kilitli duruyor. sanıyorum özel yurtlarda da ödeme yapılmaz istisna bir durum sonuçta. üstüne gidilse ödemeseniz uğraştırırlar ama sonunda siz haklı çıkarsınız.

Hangi ilde kaldı gidip müritlerden biri alıp kargolasın

Ne Mutlu Türk Doğana..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Vay arkadaş 4 entry var burada ; https://eksisozluk.com/ozel-yurt-ucretlerinin-iadesi--6428195

Demek ki özel yurtlarda kalanlar bi azınlık.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Aslında bi veri çekebilsek tahribatın ortalama yaşı kaç oldu acaba ? Yapabilen varsa merak ettim.

Üniden mezun olalı 12 yıl tahribatla 13 yıl olmuş 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prometh
    prometh's avatar
    Erkek

Benim yaşadığım yer olan buca'da erkek öğrenci yurtları nasıl yaptı bilmiyorum ama benim müşterim olan Elysium bu konuda çok sağlam davranarak öğrencilere yardımcı oluyor. Çoğu kişi mağdur olmadı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Okullar yalandan online ders yapıp ödeme yapmazlar ama yurt işi sıkıntılı

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 1995 Toplam Mesaj: 18
corona yurt servis sözleşme