Üniversite Tercihi Yardımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

selam hocalar, istanbul kültür üniversitesi inşaat müh yada Bahçeşehir Üniversitesi inşaat müh bölümüne yatay geçiş yapmak istiyorum son senemi, fakat her iki okul hakkında Ekşi ds okuduğum yorumlardan başka bilgim yok.

bu okulda okuyan yada tanıdığı olan var ise beni aydınlatırsa sevinirim.

bahçeşehir üni, kültür üniye göre iki katı pahalı derecede ama eğitimi dersleri hangisi daha iyi bilmiyorum.

açık konuşmak gerekirse, eğitimi kolay olan don yılımı rahat bitirebileceğim bir okul olsun istiyorum bu ikisi arasında.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

İnşaat mühendisi olacaksın ve sınıfı kolay şekilde geçmek istiyorsun. 

Not: İşe girersen çalıştığın yerleri şöyle de onlardan alışveriş yapmayalım. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Hocam artık ezber yapıp hocanın sorduğu sorunun cevabını vereni muhendis yapıyorlar. Adam oturup kitabı tamamen ezberleyecek manyaklıkta ezber yapıyor hoca da zaten kitaptan sallayıp soruyor adam AA ile geçiyor. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Niye üniversitenin nesi var

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Yorum için teşekkürler, keşke yazma zahmetinde bulunup yorulmasaydın. 

@futurist

İstanbul da yaşıyorum fakat şehir dışında öğrenim görüyorum, istanbula yatay geçiç yapmak istiyorum sormuş olduğum iki üniversitesen birine

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Üni değiştireceğine bir yerlerden işe gir çalışmaya başla derim. Üni hiç birşey.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Bir inşaat firmasında çalışıyorum zaten, okulumu yaşadığım şehire almak istiyorum. 

Lütfen iki okul hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yorum atabilirse sevinirim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Adamı sorduğuna soracağına pisman ediyoruz.:)

Mantıklı.

Yeni tercih yapiyor gibi olmuşsun , istersen konu baslığını bahcesehir ve kültür üniv. Şeklinde değiştir ki gören baksın. Tavsiyem

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Hocam artık ezber yapıp hocanın sorduğu sorunun cevabını vereni muhendis yapıyorlar. Adam oturup kitabı tamamen ezberleyecek manyaklıkta ezber yapıyor hoca da zaten kitaptan sallayıp soruyor adam AA ile geçiyor. 

Gene bir muhendise gomiyim postu :D

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

yav he he. abi varto üniversitesi lisans eğitimini örnek alıp şuraya bir şeyler yazmayın lütfen.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

2 unidede okuyan arkadaşlarım vardi . Bahçeşehir derim ben . Üniversite olaraktan . İnşaat bölümünü net bir şekilde bilmiyorum.

Ama Bahçeşehir üniversitesi daha ortamciydi. İkudeki çocuklar kasıyor karşı biraz . İkudeki inşaat okuyorlardı. 

Toplam Hit: 1523 Toplam Mesaj: 14
üniversite tercih