folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Üniversitede Yarım Dönemde Hazırlık Geçme

Üniversitede Yarım Dönemde Hazırlık Geçme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Hocam sunu bi arastirsana: ikinci donemi tamamen kendine ayirsan ve koca bir donemi tamamen kendi istedigin gibi yasayip donem sonu sinavlarina girip normal birinci sinif gibi eylulde devam etsen nasil olur?

Not. Dondurmadan. 

Hocam dondurmazsam direk bölüme bașlatıyorlar. Ayrıca (anladığım kadarıyla) okula gitmeden sınavlarda nasıl bir sonuç veririm bilemedim. Eylül de zaten 1.sınıf 1.dönem bașlatıp sonrasında çapraz ilerleteceklermiș. 

Se...a...se...deneme..deneme..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Öncelikle seni tebrik ederim.Tahribatta başarıyla ilerleyen genç muridleri görmek oldukça sevindirici bizim için.

Ben aslında işleri nasıl halletmen konusunda pek bilgili değilim, bu konuda izzmarit çok daha iyi yardımcı olur, kendisini dinlemeni ve düşüncelerini dikkate almanı öneririm.

Onun dışında benim asıl söylemek istediğim, sana bir abi olarak birkaç önerim var.

Her ne kadar derslerden vakit bulamasanda, Üniversite hayatın boyunca yapacakların , iş hayatında senin mirasın olacaktır.

Sana önerim 4,5 yıl boyunca birçok proje içerisinde yer alman, fırsat bulamasanda boş olduğun zamanı saçma sapan şeylere harcamaman.İngilizce'ni sürekli birileriyle pratik yaparak aktif tutman.

Araştırma makalelerini, programlama dillerini,yeni teknolojileri ,teknoloji alanında global yayınları takip etmen.Ders ve hoca odaklı değilde, proje ve ilgi alanın odaklı ilerlemen.

4,5 yıllık okul hayatın boyunca ve sonrasında , dinamik, verimli, donanımlı bir insan olarak mezun olman.

Eğer amacın akademisyen olmak ise, ders notlarını yüksek tuttuğun sürece hiçbirşey bilmesende olur

Daha sonra yaptığın tüm bu proje ve çalışmalar, sana harika kapılar aralıyacaktır.Allah yolunu açık etsin.

Esconda tarafından 30/Oca/16 11:22 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Öncelikle seni tebrik ederim.Tahribatta başarıyla ilerleyen genç muridleri görmek oldukça sevindirici bizim için.

Ben aslında işleri nasıl halletmen konusunda pek bilgili değilim, bu konuda izzmarit çok daha iyi yardımcı olur, kendisini dinlemeni ve düşüncelerini dikkate almanı öneririm.

Onun dışında benim asıl söylemek istediğim, sana bir abi olarak birkaç önerim var.

Her ne kadar derslerden vakit bulamasanda, Üniversite hayatın boyunca yapacakların , iş hayatında senin mirasın olacaktır.

Sana önerim 4,5 yıl boyunca birçok proje içerisinde yer alman, fırsat bulamasanda boş olduğun zamanı saçma sapan şeylere harcamaman.İngilizce'ni sürekli birileriyle pratik yaparak aktif tutman.

Araştırma makalelerini, programlama dillerini,yeni teknolojileri ,teknoloji alanında global yayınları takip etmen.Ders ve hoca odaklı değilde, proje ve ilgi alanın odaklı ilerlemen.

4,5 yıllık okul hayatın boyunca ve sonrasında , dinamik, verimli, donanımlı bir insan olarak mezun olman.

Eğer amacın akademisyen olmak ise, ders notlarını yüksek tuttuğun sürece hiçbirşey bilmesende olur

Daha sonra yaptığın tüm bu proje ve çalışmalar, sana harika kapılar aralıyacaktır.Allah yolunu açık etsin. 

Hocam iyi dileklerin teșekkür ederim. Buradaki tecrübeli insanlardan destek görmek çok güzel. InșAllah buradaki tüm kardeșlerimizle vatanımıza, milletimize ve dünyamıza hayırlı bir insan oluruz.

Se...a...se...deneme..deneme..
Toplam Hit: 3238 Toplam Mesaj: 14
üniversite bilgisayar mühendisliği hazırlık