folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Unreal Engine E Gecmeyi Dusunen Var Mi ?

Unreal Engine E Gecmeyi Dusunen Var Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

zaman içinde geçecek herkes ama mobile kısmı unrealin Allaha emanet diyorlar..

Ben googledan bir attack bekliyorum youtube üzerinden oyun oynatacaklar galiba,

geri adım attılar dedin link var mı acaba

https://twitter.com/unity/status/1703547752205218265

We have heard you. We apologize for the confusion and angst the runtime fee policy we announced on Tuesday caused. We are listening, talking to our team members, community, customers, and partners, and will be making changes to the policy. We will share an update in a couple of days. Thank you for your honest and critical feedback.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Koray Birand'in unreal incelemelerini izleyip gaza geldim 5.2 yi kurdum ama daha açmadim :)

cahildim tanıtımına kandım: https://www.youtube.com/watch?v=OgHZxr4pQFg

120 milyon poligon ile 8k yüzey kaplamasiyla süper akıcı calisiyormuş. simdi m3 silikon macbooklarada geliyor full support olarak.

rakkoc tarafından 23/Eyl/23 09:58 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Ben unity kullanan birisi olarak unreal engine geçtim daha önceden de bir tecrübem vardı zaten. Şuan için bakıldığında yakın gelecekte unreal olayı çok fazlasıyla götürür fakat şunu unutmamak lazım c# Microsoft un çocuğu ve Microsoft oyun tarafına yatırım yapıyor. Yakın zamanda unity yi Kendi bünyesinde büyük yeniliklerle hayata katabilir. Yada farklı bir oyun motorunu duyurabilir. Vs22 tarafında oyun konularına çok fazla iyileştirme yapıyorlar. 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    furkiak bunu yazdı

Ben unity kullanan birisi olarak unreal engine geçtim daha önceden de bir tecrübem vardı zaten. Şuan için bakıldığında yakın gelecekte unreal olayı çok fazlasıyla götürür fakat şunu unutmamak lazım c# Microsoft un çocuğu ve Microsoft oyun tarafına yatırım yapıyor. Yakın zamanda unity yi Kendi bünyesinde büyük yeniliklerle hayata katabilir. Yada farklı bir oyun motorunu duyurabilir. Vs22 tarafında oyun konularına çok fazla iyileştirme yapıyorlar. 

Eğer bu dediğin olup microsoft unity alir ise, unity gelecek yüzyilin word'u olur. excell'i olur. mükemmel olur. simdi düşününce unitynin yeni ceo'su EA'dan gelmiş. gelirleri maximize edip şirketi birilerine satacaklar gibi duruyor gerçekten. Ama microsoft kendi motorunu zaten hazırlıyor diye duymuştm.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1481 Toplam Mesaj: 26
unity unreal engine unity