Ups Kullanan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek

Ups almam gerekiyor. Tunçmatik alacaktım ancak stoklarda bulamıyorum.

Diğer markalardan da hiç haberim yok. Şimdi alırım bi işe yaramaz. O yüzden kullananlar veya bilenler tavsiye verirlerse sevinirim. 

Bross diye bir marka buldum iyimidir?

Bir pc için arıyorum yani 1000va line interactive olcak alacağım ürün. 

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

kişisel kullanım için ise,

sakın ama sakın alma tuncmatik... arkasındaki fan öküz gibi 7/24 calışıyor adamı hasta ediyor...

alacağın ürünü acabiliyorsan ac bi dene, online durumdayken, şarj durumundayken cıkarttığı sesi bir incele ondan sonra al...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Valla Ben İnform Kullanıyorum 1kw Memnunum Yalnız İkide bir Akülerinin Gitmesi Cabası. Bir tek oradan rahatsızım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    -----------------------------

Valla Ben İnform Kullanıyorum 1kw Memnunum Yalnız İkide bir Akülerinin Gitmesi Cabası. Bir tek oradan rahatsızım.

akülerin gitmesi derken kullanılmaz mı oluyor. Ne kadar zamanda yaklaşık? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Tarantula bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:

akülerin gitmesi derken kullanılmaz mı oluyor. Ne kadar zamanda yaklaşık? 

2 Yıldsır Kullanıyorum Şu anda Süre 3 Dakikaya Kadar düştü bir pc de. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

benimkindede problem var çözemedim.marka bigg.yeni monitor aldım 22' samsung.ogunden beri elektrikle birlikte pc de gidio:(ups hiçbi işe yaramıor anlamadım.750 wattlık ups kasa 500w olması lazım monitor 55w harcıyo diye biliyorum sorun nedir sizce.ups 1 yıllık bu arada.(hazır konusu acılmısken yaziyim dedim konu kirliligi olmasın:)

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Sakın ama sakın TUNÇMATİK UPS alayım deme, 2 tane aldım ikisininde akü 2-3 ay olmadı ve öldü...

Birini işyerine birini eve almıştım baya sağlam dediler, 30$lık çin malı ups ondan iyi a.k...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı:

benimkindede problem var çözemedim.marka bigg.yeni monitor aldım 22' samsung.ogunden beri elektrikle birlikte pc de gidio:(ups hiçbi işe yaramıor anlamadım.750 wattlık ups kasa 500w olması lazım monitor 55w harcıyo diye biliyorum sorun nedir sizce.ups 1 yıllık bu arada.(hazır konusu acılmısken yaziyim dedim konu kirliligi olmasın:)

dostum senin ups yükü kaldıramıyordur. eski monitörde böyle bir sorun yoktu sanırım.

haddinden fazla yük bağlarsan yapar öyle. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    Tarantula bunu yazdı:
    deja-vu bunu yazdı:

dostum senin ups yükü kaldıramıyordur. eski monitörde böyle bir sorun yoktu sanırım.

haddinden fazla yük bağlarsan yapar öyle. 

monitor 55w harcıyo katalokta oyle yazıordu 750w a yetişmiyor bile toplam harcama.bi teknik servis yapam ben en iyisi elimde 10 kiloluk ups le:D

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    hocam alıcan birtane jenerator koyacan evin yanına elektirikelr mı gti bütün evi beslicen :) hiç bir sorunun da olmaz sana tavsiyem jenerator :)

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokhan_ssl
    gokhan_ssl's avatar
    Erkek
    vallah ben tunçmatikin bir modelini hepsiburada.com'dan 45 ytlye almıştım aradan 3 ay geçti kullanıyorum.. şuan bir problem yok.
Toplam Hit: 2485 Toplam Mesaj: 13