Ups Kullanan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bende Power pack UPS var alalı birkaç ay oldu 3ay fln hiç bir sorunum olmadı şimdiye kadar 

, arkadaşın verdiği jenaratör fikti için + olarak yine ups gerekli çünki ups voltaji ve elektiriği düzenliyo yani jenaratör devreye girene kadar

araadn geçen 3-5sn zaman pc nin kafayi yemesi yada hasar görmesi için yeterlidir xD

intel pc kullananlarin pc leri daha çok elektirik yakıo amd lere göre o yüzden dikkat edin sağlam ups alin

(ben de tunçmatik alicaktim ama yorumları okudum hepsi berbatmış ups en iyisi )

,++

ups leri veri kablosu ile pc ye bağlayip durumunu görebiliyormuşuz o an kaç % fln die ama ben alirkn içinden o kablo yada yazılım cd si çikmadi ama

alettin arkada giriş war :S:S  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

6 aydır falan tunçmatik 1kwa kullanıyorum cihazla oynama yaptım garanti kapsamı dışına çıktı arkadaki fanı coolermaster fan ile değiştirdim geceleri yinede fişi çekip kapatmazsam uyuyamıyorum bunu göz önünde bulundurmak en iyisi, ama cihaz yaklaşık 1pc 1monitör'ü yaklaşık 4 saat götürebiliyo.

parçası pahalı alırken onuda iyi düşün, ben bi hayvanlık yapıp ps3 bağladım bu nalet cihaza ps3'ün sigortasını on yapmamla birlikte havaya uçtu :D 250 kağıt ödedim, zaten yenisi 400 civarında idi.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 2492 Toplam Mesaj: 13