folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Utanmazlar Haysiyetsizler Şerefs..Ler

Utanmazlar Haysiyetsizler Şerefs..Ler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    nisan la ekim karşımış ufak bi hata büyütmeye gerek yok.

Ses Etme Hallederiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------

baskı hatası filan hikaye anlatmayın. art niyetlerini iyi biliyoruz. Atatürkçü eğitimden dinci eğitime geçirmelerini iyi biliyoruz.

Bu kadar vurdum duymazlık olamaz. Beceriksizliktir bu.Geçmişine bu kadar mı değer veriyorlar.hoş hiç vermiyorlar ya.

22 GÜN 22 GECE SAKARYA MUHAREBESİ ARDINDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KİTAPLARDAN SİLENLER HAİNDİR.ONLARA DESTEK VERENLERDE HAİNDİR. SUSANLARDA HAİNDİR. DAHA VARMI ÖTESİ. NE BİLİYORSUNUZDA SAVUNUYORSUNUZ.RESMEN TARİHİMİZİ UNUTTURMAYA ÇALIŞIYORLAR. MİLLETE SALAK BU MİLLET ANLAMAZ DİYORLAR. KÖRMÜSÜNÜZ !!!

hocam sen neden bahsediyosun ya? var mı mantıklı bi açıklaman niye bilerek ekim yerine nisan yazsınlar ki? ingilizce october ı nisan april ı da ekim yapmaya çalışıyolar deme bana? 

g2k[et]tahribat[dat]com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

musty28 bunu yazdı:
    nisan la ekim karşımış ufak bi hata büyütmeye gerek yok.

nedemek büyütmeye gerek yok. 30 Ağustosu ders kitaplarından kaldırmışlar görmüyormusunuz.

Benim atalarım sakaryada savaşmadı mı ? inönüde kütahyada eskişehirde savaşmadı mıda onbinlerce şehit vermedikmi bu topraklar içinde 30 ağustosu zafer bayramı olmadığını kitaplardan çıkartıyorlar.tarihini geçmişini bilmeyenler okumayan araştırmayanlar amann nolcakki diyenlerdir. 

Siyasal islam donunuzu alır, radikal islam kellenizi... Kökten devrimci Radikal Hack nerede o günler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:
    hazmettire hazmettire

Sanırım benim gibi " Hazım Problemi " çekenleri hesaba katmamılar

Dostum Sözüm Meclisten Dışarı, Seni Tenzil ederim. Ancak Belirtmeden Edemeyecem. Yıllardır Söyledim Söyledim Söyledim, Azımda Tüy Bitti, Bakınız Söylediklerim Yerini Nasılda Bulup Cuk Diye Oturuyor. Şimdi Sözüm Ona Aşırı Gelişmiş Milliyetçi Edaları ile Gariban İnsanlar la Oynaşmayı, Yada İt Dalaşına Girmeyi Kutsal Vatan Savunması Zanneden Milliyetçiler Ne Yapacak Merakla Onu Seyrediyorum.

Buyrun hep Derdim, Politika politika, Doğru Politika ve Halka Hizmet idi, Refah ve Mutluluk Yolumuz. Biz Ne Yaptık, Devlet ile Gizli Örgütlenmeler, Sağcı Olmalar, Solcu Olmalar, Anasını Belledik, Vatanın Çalışmadık, Ekonomimiz Dışa Bağlı, Tarihimizide Değiştirecekler işte. Hemde Göz Bebeklerimizin içine Baka baka.!!!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

o rus, bu çocukları; bunu hep yapıyor.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Her sene olan bişey bana çook normal geldi her sene farklı hatalarla meb karşımızda  

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

yakında kitaplara ne 23ü alırlar ne 29u yılan gibi derinden derinden sessizce geliyorlar 

sonumuz hayrola  

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

birkaç şeye baskı hatasıdır gözden kaçmıştır diyebilirdik belki ama

böyle şeyleri hiçkimse gözden kaçırmaz yanlışlıkla yapmaz inanmıyorum

bahsi geçen bilmem nerenin kurtuluşu ya da kavun bayramı değil ki!!

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Bu konuyu herkez görmeli tepkimizi koymalıyızt muridler

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    büyütmeye gerek yok la ha yusuf ha josef :) ha islam ha hristiyan neyi büyütüyonuz a.q. ha türk ha ecnebi, ha sünnetli ha sünnetsiz... ha önden ha arkadan fark yok a.q. hzmettire hzmettire diyalogla sevgiyle hacıyla hocayla muhabbetle sohbetle a.q.

puştluğuna aldım o akit şeyini... sorup durmayın artık.
Toplam Hit: 4449 Toplam Mesaj: 36