Uydu Alıcısı Konusunda Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Hiremco Zapper HD Plus siparişi verdim fakat aralarında baya fiyat farkı vardı. Almaya değer miydi acaba Redline TS 4000'i?

Hiremco'da seç izle özelliği var mı acaba Redline daki gibi? Filmleri açıp direk izleyebileceğim

Hocam ilk sorduğun soruya cevap vereyim ; Ben hiremco cccam kullandım ama satmadim/satmam da 

Neden diyecek olursan hiremcolar satmayı düşündüğüm zamanlarda çok alengirli makinalardi ben ufak bir ilcedeyim burada onları satmak ayrı dert fiyat ayrı dert müşteri zaten kullanamaz :) bizim halka sade düz ayak makina lazım :) 

Epey zamandır da hiremco kullanmadim arayuzu nasıldır özellikleri hızı nasıldır bilmem. Hd kalitesi kaç pixel yayın veriyor bilmem. 

Ama gönül rahatlığı ile kalitelidir diyebilirim. 

Ben hd ve yeni nesil cihazlar da baba mesleği olduğu için toptanciya şundan şundan ver derim alırım. 

Redline almani tavsiye ederdim neden ; 

1- Babam yıllardır bu işi yaptığı için redline en büyük dagiticisi bir abi  bizzat dukkanimiza geldi , ve gerçekten büyük emek var.

2-Makinalar toplama değil , can Çin con değil hızlı kaliteli özellik çok , sağlam ve garanti hizmeti iyi 

3- Görüntü kalitesi , kanal listesi , ayarlar ,menu ve kullanış olarak sade ve güzel. 

Şimdi diyeceksin ki neden övüyor bende diyeceğim ki merak etme satış yapmak için değil zaten redline satmayı bırakalı 3 sene oldu :D 

Merak etme ; Hiremco nunda redlineden aşsa kalır yanı yoktur hayirli uğurlu olsun güzel tercih.

Not ; daha arıza yapan Hiremco görmedim, iyisin iyiii :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Evde çift çanak varsa Next point al ne istersen izle 50 ye yakın belgesel 15 -20 tane de adult yayın mevcut eurosport polsatsport tvnturbo bein sport gibi spor ve film kanalları da mevcut adultlarda hustler hd marc dorcel redlight hd brazzers tv dahil evde internet olmasına gerek yok cihaz çift tunerli eutelsat w3 ten sifreleri kırıyor 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

@roark hocam simdi redline ts 4000 de aklimi celdi benim. Sinava hazirlanan butcesi sinirli bir insanim zaten taksitle aldim. Bizimkilerin gonlu hos olsun diye. Aradaki 50 60 tl lik farka deger miydi acaba? :)

@kabadayi09 malesef hocam tek anten var. Zaten bizimkiler bakacak cogunlukla ben anca film ve dizi izleme icin acarim belki. Adult kanallari actigimi gorurse babam dilini sıkıp pata küte bana girişebilir. :D

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hocam soruna cevap olur mu bilmem ama bizde "Next Minix HD Tango Plus" denen bir alet var. Çanak bile yok. Kanalları HD olarak bile izleyebiliyoruz.

Discovery, NatGeo falan şifreli fakat bu cihaz internete bağlanıp şifre kırma özelliği varmış. İzlenebiliyormuş yani. Ama tam bakıp kurcalamadım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Konuyu baltamak gibi olmasında,  biss ile şifreli yayınları izliyorum veya discovery ve türevi yayınları biss ile kırarım izlerim diyenler,  bunu nasil yapabiliyorsunuz? Biss ile şifrelenen kaç kanal var ki? yanlış biliyor olabilirim ancak eskiden bu dediğiniz mümkün değildi. Biss zaten basit bi şifreleme. 

Atıyorum trt1 batı yayını maç zamanı şifreye neden? Yayın hakları vs vs muhabbeti ama trt1 doğu frekansı girmez. Sadece batıdan yayın yapan kanallar şifreye girince millet mağdur olmasın diye 10000(10 veya 12 tane sıfır) diye şifre koyarki millet girsin izlesin. 

Ancak digiturk ve dsmart platformları böyle sabit basit şifreleme kullanmıyor diye biliyorum. Bu işi yapan arkadaş yazmış en temiz çözüm çift çanak ile astra uydusu üzerinden yayın almak. Kimileri thor u da tercih ediyor ama türkçe dil desteği falan astra da daha çok diye biliyorum.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

@skynetx Hocam o cihaz biraz isteklerimin altında kalıyor gibi.

Kafam öyle karıştı ki şu an. Hiremco ya alacağım wi fi anten ile  Redline Ts 4000 yaklaşık aynı fiyata gelecek fakat redline ın özelliklerini bir türlü göremiyorum.

Adamların sitelerine ulaşılamıyor. İleride nasıl yazılım güncellemesi alacaksam kapalıyken

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

yeni nesil uydu alıcı wetek play öneririm

Telegram @WVesselam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Konuyu yeni gördüm. Alma demeye gelmiştim ama siparişi geçmişsin. İnşallah sen de sorun teşkil etmez.

Ben de hb'den aldım bu aleti. Dakka bir donma sorunu çıkardı. Yorumlara bakmadan almıştım. Baktım güncelleyin filan diyor. İndirdim yazılımını güncelledim ama nafile yine düzelmedi. Geri iade etmiştim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogen
    halogen's avatar
    Erkek

Konuyla alakası olmayacak belki ama bende de 1 tane tüplü eski model televizyon var. Uydu alıcısı baktım ama yeni model alıcılar uymuyor. Televizyonda scart girişi yok. Elinizde kullanmadığınız eski ama çalışır halde uydu alıcısı varsa çok sevaba geçer.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    halogen bunu yazdı

Konuyla alakası olmayacak belki ama bende de 1 tane tüplü eski model televizyon var. Uydu alıcısı baktım ama yeni model alıcılar uymuyor. Televizyonda scart girişi yok. Elinizde kullanmadığınız eski ama çalışır halde uydu alıcısı varsa çok sevaba geçer.

benim home tech mini uydu cıhazımda av out var, hdmi yanında. scart yok. şu iki kablo ile işimi hallettim 8 liraya.  

http://www.dhresource.com/albu_167227151_00-1.0x0/high-quality-dv-video-output-to-tv-av-rca.jpg

bu usteki kabloyu , alttakine

http://blog.vikiwat.com/wp-content/uploads/2015/03/scart-rca.jpg

scart cıkısıda tuplü tv 

hani elinde varsa diye, yazdım

RitmFarbRacourci tarafından 29/Haz/16 21:46 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2530 Toplam Mesaj: 23
receiver