folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uykusuzluğa Nasıl Daha Fazla Dayanılabilir?

Uykusuzluğa Nasıl Daha Fazla Dayanılabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

3 günde toplam 2 saat uyudum elimde 2 tane webtasarım işi var yetiştirmem gereken birde bunun yanında okul var tabi daha yeni hoca sınıfda horlamışım kafayı koyunca ibrahim sen imzanı at git evine uyu dedi :D kaç gündür nescafe çay sigara haddi hesabı yok ama yinede uykum geliyor varmı bi formülü bi 2 gün daha dayanmam lazım?

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

3 günde TOPLAMDA 2 saat ?

İlginç..

Genel olarak şöyle diyebiliriz bu saatten sonra seni ayakta bişi tutamaz :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Ne yatptin hoca zaten sinirlarini zorlamissin halen daha ne kadar kasabiliri diyorsun :)

Parlayan bizi paylar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

tasarım işini iyi bir  paraya  anlaştım o paraylada kart borcumu kapatıcam tek umut o ayakda tutan.[:

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

5 dk gözlerini dinlendirde hele devam edersin yine :))

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Ee sonrada sagligini bozacan :D yine masraf ;)

Parlayan bizi paylar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

30 dk uykuyla 2-3 saat dinç kalabiliyorsun arkadaşım. ama uyuyakalma. uyanınca direkt kalk yataktan açıl. 3-5 dk sersemlikten sonra devam edersin..

yardırmak bizim işimiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ben kendi huyumu bilirim şimdi kafayı vursam hayatta kalkamam daha yeni biraz saçımı falan yıkadım ayıldım gibi oldum.Anlaşılan yiyecek içecek bi formul yok mejbur dayanıcaz zike zike.Bu işi hallediyim 2 gün deliksiz yatıcam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

mesir macunu tarzı bişeyler dene belkim iy gelir?

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

kendini fazla kasma adam gibi 6-8 saat uyu kendini dinlendir aşırı uykusuzluk gözlerde astigmat ve kaslarında erimeye sebeb olur.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Dışarı cik, biraz spor yap, vucudu hareketlendir kısaca oksijen alımını arttır . metabolizman hizlansın. sonra kafeine dayan yine :P kolay gelsin.

maddi acidan ferahlayacaksim ama vucuddan kayıp :/ :P

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 7382 Toplam Mesaj: 41