VDS, VPS, HOSTİNG %30 İNDİRİM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba, ben o hacklink satan ve dataları paylaşan eleman. Şeyhin bilgisi dahilinde bu hesabı morena ile birlikte kullanıyoruz. Morena nickli arkadaşın piyasadaki geçmişine bakarsanız data veya hacklink backlink işleri ile ilgilenmediğini görürsünüz. Paylaştığım datalara gelecek olursak onlar kendi hostingimde barınan insanları değil piyasanın çakalarında barınan elemanlardır örnek; datatr , divan hosting vb de 1. Yorumu atan müride data public garantili hosting 1 tl.

Best Quality
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tekrar eden post

morena tarafından 09/Mar/18 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

Best Quality
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

en ucuz vps 10 tl/ay indirimle 7 tl/ay tr lokasyon vps. çok harika fiyata denk geliyor. ama yapılan yorumları görünce işgillenmedim değil.

Hocam poyrazhosting kurumsal bi firma hiçbi problem cikmaz 

Best Quality
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Adam dr. Hyde & mr. Jekyll misali cifte kisilik cikti. :)

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Adam dr. Hyde & mr. Jekyll misali cifte kisilik cikti. :)

dediğimiz gibi adminlere daha önce bildirdik 2 arkadaş olarak kullanıyoruz bi süre bu durumda ispiyoncuları döktü ortaya :) hevesleri kursaklarında kaldı yaptığımız icraatleri kendi sistemlerimizi kullananlara yaptığımızı sanıyorlar 

Best Quality
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Hep kült filmlerden alıntı yapmışsınız. Günümüze gidelim: Flash dizisindeki caitlin snow / killer frost da olabilir. O da çift kişilikli.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

aslında şu linux reseller #p10 yıllık dikkatimi çekti, vultr aylık 5 dolara 1 gb ramli makine veriyor da, yıllık 100 lira yazmışsınız indirimle 70 lira çok güzel fiyat bir de cpanelli falan. fakat diyor ki dosya barındıramazsın. ben ufak tefek dosyalarımı vultr'da barındırıyorum, şimdi böyle bir durumda sıkıntı mı çıkartacaklar bana? bir de bağlantı hızı ne kadar? bir sunucuda kaç tane reseller var?

ek olarak, dediğiniz kadar kurumsal bir firmaya göre pek şişirilmiş görünüyor. insanın pek güvenesi gelmiyor.
    + verdikleri telefon numarası birkaç hosting şirketinde daha kullanılmış, belli ki isim değiştirmişler. hatta iyibir'in satışı için açılan konu bile duruyor.
    + fransız lokasyonlu internet siteleri ardarda patlatılmış.
    + clouder gibi 79$ ücreti olan whmcs teması da birçok yerde deneme için kurulmuş, belli ki warezi piyasada dönüyor. 
    + 2007-2018 ise cabası, domainin reg tarihi ve archive kayıtları piyasada. 

AlbayHardal tarafından 09/Mar/18 09:32 tarihinde düzenlenmiştir

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    morena bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    morena bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

kaç ay içinde datalarımızı piyasada görürüz hocam :P

anında public garantilimi ? belirli bir süresi varmı ? 

:D hocam kusura bakma , açtığın konulara istinaden :D baya hoşuma gitti böyle bi konu ondan yazıyorum :D 

katılmak istemiyosan baltalamaya hakkın yok kardeşim bu hesap 2 kişi tarafından tbt de kullanılmakta anlatabildimmi poyrazhosting gayet kurumsal bi site hiçbi problem olmaz ilgilendirmeyen konuya gelmeyi ne kadar çok seviyolar bu forumda kardeşim ilgini çekmiyosa gelip yazma olurmu

• Her üyelik, tek bir kişiye aittir. Üyeliğin birden fazla kişi tarafından kullanıldığının tespit edilmesi durumunda "Birinci Sınıf Ceza" uygulanır. [Link]

https://www.tahribat.com/Kurallar

@underzero beyfendiyi göreve davet ediyorum.

adminlerin haberi vardı arkadaşa üyelikte ayarlıcaklardı hatta problem yok güvenmek güvenmemek size kalmuş beyler fakat dediğim gibi knouyu baltalama hakkınız yok 

TBT mod admin uye ayrimi yok :)

orada kural yaziyorsa uygulaniyor :)

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

buda uçtu hayırlı olsun !...

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

buda uçtu hayırlı olsun !...

üyelik bulur geri gelir bir zaman sonra.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 2314 Toplam Mesaj: 21
indirim ucuz hosting secworker %30 indirim ucuz vps ucuz vds