Ve Efsane Başladı: Spartacus War Of The Damned

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    vanhelsink bunu yazdı

beyler şimdi bu kaçıncı seri oluyor ben birinci seriyi izledim ama ondan sonra kaç seri çıktı bu üçüncü sanırım ikinci seriyi paylaşcak olan varmı ? biraz heyacan yaptım sanırım :/

vanhelsink bu dördüncü serisi dizimag ya da yabancıdiziizle.com dan eski bölümlerini izleyebilirsin

1.seri spartacus:blood and sand

2.seri:spartacus:gods of the arena

3.seri spartacus: vengeance

4.seri:spartacus: war of the damned

İts My Life. NOW or NEVER
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

alıştığımız seviyede bi spartaküs bölümü işte :) ilerleyen bölümler daha da güzel olucaktır, ilk bölüm daha çok bu sezon spartaküs abi kimlerle uğraşıcak düşmanları kim olucak vs onları gösterip,  düşmanını tanıtmış izleyiciye gözler alışsın bi diye. tabi bunu yaparkende kanlı kanlı sahneleride unutmamışlar sıkılmayalım diye :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

alıştığımız seviyede bi spartaküs bölümü işte :) ilerleyen bölümler daha da güzel olucaktır, ilk bölüm daha çok bu sezon spartaküs abi kimlerle uğraşıcak düşmanları kim olucak vs onları gösterip,  düşmanını tanıtmış izleyiciye gözler alışsın bi diye. tabi bunu yaparkende kanlı kanlı sahneleride unutmamışlar sıkılmayalım diye :)

heyttt canım benim yorumlarrını özlemişim pirim :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

bu sezon final diyorlar duyumu olan varmı. 

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

tr dublaj izliyorum ben 

nerden bulunur daha doğrusu ne zaman çıkar

konu dışı game of thrones türkçe dublaj var mıdır? 1 sezon vardı izledim devamı gelmedi

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

bana mı yazıyon alttan alttan :) :)  gönlün varsa açık açık söyle :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bence bu sezon son olur. Yoksa boka baglayacaklar gibi geliyor. Ayrica bildiginiz gibi Spartakus isyani bastiriliyor, ve bu seferki dusman baya tasakli gibi.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Dehşet-ül Vahşet bir giriş olmuş bittirmişlerdi diziyi ama geri dönüş yapmışlar fena olmuş ama.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

bana mı yazıyon alttan alttan :) :)  gönlün varsa açık açık söyle :)

aynen kardeş hakkaten ha walaa diodum bu adam ne zaman yazacak konuma kardeşimmmm benim :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Bence bu sezon son olur. Yoksa boka baglayacaklar gibi geliyor. Ayrica bildiginiz gibi Spartakus isyani bastiriliyor, ve bu seferki dusman baya tasakli gibi.

öpe öpe biticek zaten hocam, zaten senaryo bitmesede gün gelir başrol tükenir. 
    artık son konusunda da senaristlerin ellerine kaldık, iki seçenekleri efsaneye olan inanışlara göre bitireceklerse
    ya batman in son filminde ki gibi bi "he is gone" şakası yapıp , ama gerçekte ölmediğini sadece çekip gittiğini gösterip bitirirler 
    ya da
    william wallace misali ölümüyle ilgili vurucu bi sahne çekip hadi güle güle derler.
    ben daha çok sonunu nası bağlayacaklarını merak ediyorum, vurdulu kırdılı sahneleri izleyerekte vakit geçiriyorum işte:D

.
Toplam Hit: 4269 Toplam Mesaj: 53