folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Ve Internet Explorer Bitmiştir...

Ve Internet Explorer Bitmiştir...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    Tahribat.Com Hakkında
    • Microsoft, bir gün Netscape ve Mozilla'yı satın alana kadar bu site öncelikle Internet Explorer için tasarlanacaktır.

bunu da değiştirin bari :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    bencede firefox iyi : )

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManYaQ_cojuk
    ManYaQ_cojuk's avatar
    Erkek
     explorer bıttı bıtmesınede bızde bıttık bu arada farkında degılsınız yaslanıonuz bırakın artık gerısını cocuklarınız ögrensin:)

Gülümse Kaderine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Yıllardır her yerde her şekilde savundum Internet explorerı...

Harici bir explorer kullanmayı gereksiz gördüm...

Ie7 yi cıkarttı işte tabulator sistemine geçtiler dedim...

Firefoxun geç acılmasına uyuz oluyordum...

Özellikle yüksek boyutlu 6-7 sayfa acınca makinayı öldürüyordu, tabi explorerın connecting... yazıp kalan bugunu hesaba katmıyorum bile...

Firexında bahsettiği bazen sapıtıp yüzlerce tab acma buguda ayrı bi dertti zaten...

Tahribatta devamlı session düşüyordu, ama sebebinide bulamıyordum...

Geçen mecburiyetten geçtim firefoxa veee

Olamaz böle birşey... 1 haftadır test ediyorum, rezillikten başka hiç bir halt değilmiş internet explorer...

Kitlenecek die korkmuosun, istediğin kadar yazıosun, tonla eklentileri var onları kullanıyorsun ki bu yazıyı ben yazıyorsam, ben bile yazıyorsam, artık harbiden explorer bitmiştir...

Artık firefoxcuyum :)

Bu arada artık tahribatıda firefoxda kodluyoruz :)

-----------------------------

normalde teknik insanlar firefox kullanır, sizin firefoxa yeni geçtiğinizi öğrenmem ve yıllardır var olan firefox'u yeni keşfetmiş gibi yazmanız beni sizin hakkınızda olan düşüncelerimde hayal kırıklığına uğrattı açıkçası.

holy'ninde yazılarında microsoftcu olduğu belliydi demek ki bir şeye büsbütün bağlı kalmak bizi diğer şeylerden haberdar olmamıza engel oluyormuş :) 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

hoja aramıza hoşgeldin o zaman

forever firefox ;) 

Cigu bigule :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtinyilmaz
    mtinyilmaz's avatar
    Erkek
    operaaa

benim için programlanma devrelerini yakarım yanmiş devrelerimi bi tarafına sokarım :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    ahah :) firefox gibisi yook :Pp evde FireFox cafede mecburiyetten Ie :S

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NonStop
    NonStop's avatar
    Erkek

firefox zaten benim gözümde dünyanın en iyi tarayıcsı operadır,flocktur,xie dir bos işler :) eklentileri cok işe yarıyor gercekten noscript eklentisi ödül almıstı yanlıs hatırlamıyorsam..her türlü görüntüye uygun temlarıda var...daha saymakla bitmez ff nin özellikler

zararın neresinden dönersen kardır ...hayırlı olsun :P 

darker than black...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    there isn't a sexy explorer more than Mozilla Firefox :\

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    yenilige hep acıgız.ama bu sefer sırf yenilk icin degil microsoft'a bi darbede ben vuriym diye mozilla yüklücem :D

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
Toplam Hit: 21991 Toplam Mesaj: 88