folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Veli Toplantısı?(Ne Yapacam)

Veli Toplantısı?(Ne Yapacam)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Glaxoks
    Glaxoks's avatar
    Erkek

sorun çok büyük aslında:D

bana 3 yıldır tahammül ediyorlar

hersene diom çalışacam iyi not alacam :D

ama hiç bi zaman alamıom kendimi öldürecem :|

"Murid" Değil "Murit"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

kaçıncı sınıf?

bu arada benim de notlarım 1 di ama asıl büyük sınavlarda istediğim yerlere girdim okulla iş bitmiyo önemlşi olan bunu kanıtlaman

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

kardeş sen veli toplantısından yırtmaya çalışıyorsun ama diyelim ki yırttın ailen veli toplantısına gitmedi notları da öğrenmedi ama bu işin karne dönemi var karnede öğrenecekler ben de veli toplantısı olduğunu ailemden saklardım haber vermezdim gitmezlerdi ama babam kahveye çıkınca arkadaşlarından toplantı olduğunu öğrenirdi e busefer daha kötü olurdu tabi fazla dert etme dayı nası olsa karnede öğrenirler veli toplantısına katılmasalar bile sonradan öğrendiklerinde üzerine yükleneceklerdir. Kaderine boyun eğmekten başka çaren yok gibi... sen dürüst ol ailene söz ver ikinci dönemde zayıfın varsa kurtaracağım de teşekkür alacağım de biraz ayak yap abartılı şeyler söyle inanın ki bu notlarla yıl sonundaki karne notlarını karşılaştırdığınızda inanamayacaksınız filan filan... de güzel bir yöntemdir merak etme toplantıdan biraz zor yırtarsın abin varsa şimdiye kadar söylemiştir bile :D

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 4022 Toplam Mesaj: 34