folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Vestel Vergisi Geliyor 1 Ay İçinde Ne Alacaksanız Alın

Vestel Vergisi Geliyor 1 Ay İçinde Ne Alacaksanız Alın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

ya ben mi yanlış biliyorum yoksa zaten vestel için ekstra bir zamn yapılmamış mıydı?

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

general mobile neysede daha hiç bir müşterime venüs satmadım hiç önermedim.

vestel yetkilsii geldi geçen dedim yerli diye satıyorsunuz reklam yapıyorsunuz yanıltıcı reklam adam herşeyini %100 biz yapıoz dedi. o vakitten sonra muhattap almadım tabi. konuşaya deymez.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

vestel yetkilsii geldi geçen dedim yerli diye satıyorsunuz reklam yapıyorsunuz yanıltıcı reklam adam herşeyini %100 biz yapıoz dedi. o vakitten sonra muhattap almadım tabi. konuşaya deymez.

Tabi canım Android'ide Türkler yazdı. 

mkyb tarafından 02/Tem/15 16:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Tabi canım Android'ide Türkler yazdı. 

Geçenki konularda hiç bir markanın %100 kendi üretmediğini yazmıştım hatta arabalardanda örnek verip güzel bir kapak yapmıştım o kapağı tekrar açmanın alemi yok şimdi

aynı kalitede olduktan sonra herzaman yerli malını tercih etmişimdir. 

Yalova'da uzun süre kaldık. Akşamları Atatürk'ün sofrası yine konuklarla dolup taşıyor, birçok yurt sorunları bu sofrada görüşülüyordu. Bir akşam yerli malı kullanılması üstüne bir konuşma oldu. Herkes düşüncesini söylüyor, yurtta yerli endüstrinin gelişmesi için büyük bir kampanya açılması, herkesin yerli malı yemesi, yerli malı giyinmesi isteniyordu. Yerli Malı Haftası'nın açıklanışı da bu günlere rastlar. Atatürk, herkesin öne sürdüğü düşünceleri, her zamanki dikkatiyle dinledikten sonra:

"Bundan sonra önder olarak benim de yerli malı kullanmam gerek. Gardroptaki elbiselerimi getirin.Köşkün önünde yakın" buyruğunu verdi. Herkeste bir sessizlik... O şen, gürültülü sofra sanki bir anda mezar sessizliğine bürünmüştü. Herkes birbirinin yüzüne bakıyordu. Sessizliği ilk önce, konuklar arasında bulunan Ulus Gazetesi Başyazarı Falih Rıfkı Atay bozmaya cesaret edebildi: "Paşacığım, elbiseleri yakmayın, birer tanesini bizlere verin. Biz de hatıra olarak saklayalım" deyince, Atatürk hafifçe gülümsedi: "Peki" dedi. Orada hazır bulunan herkese birer kat elbise verildi. Bir gün sonra Beyoğlu'nun tanınmış terzilerinden Arman, Yalova'ya getirildi. Atatürk, Köşk'tekilerin gözleri önünde yerli kumaştan elbiselerini kestirdi ve diktirdi. O olaydan sonra Atatürk, elbiselerini hep yerli kumaştan seçip Arman'a diktirmiştir. Bir daha İsviçre'den kumaş gelmedi.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@dj_alper

Adamlar bu vergileri istiyorlarsa emin ol kendi müşterisini düşünmüyordur kendini düşünüyordur. 

Bak Çikolatacı Ülker'e adamlar Godiva'yı Aldı. Nestle'den ek vergi alın diye bık bık diye ötmediler. Demekki isteyince oluyor. 

O zaman baştakilerde Mercedes yerine yerli üretim Renault Megane binsin keseyim sesimi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Geçenki konularda hiç bir markanın %100 kendi üretmediğini yazmıştım hatta arabalardanda örnek verip güzel bir kapak yapmıştım o kapağı tekrar açmanın alemi yok şimdi

Yalova'da uzun süre kaldık. Akşamları Atatürk'ün sofrası yine konuklarla dolup taşıyor, birçok yurt sorunları bu sofrada görüşülüyordu. Bir akşam yerli malı kullanılması üstüne bir konuşma oldu. Herkes düşüncesini söylüyor, yurtta yerli endüstrinin gelişmesi için büyük bir kampanya açılması, herkesin yerli malı yemesi, yerli malı giyinmesi isteniyordu. Yerli Malı Haftası'nın açıklanışı da bu günlere rastlar. Atatürk, herkesin öne sürdüğü düşünceleri, her zamanki dikkatiyle dinledikten sonra:

"Bundan sonra önder olarak benim de yerli malı kullanmam gerek. Gardroptaki elbiselerimi getirin.Köşkün önünde yakın" buyruğunu verdi. Herkeste bir sessizlik... O şen, gürültülü sofra sanki bir anda mezar sessizliğine bürünmüştü. Herkes birbirinin yüzüne bakıyordu. Sessizliği ilk önce, konuklar arasında bulunan Ulus Gazetesi Başyazarı Falih Rıfkı Atay bozmaya cesaret edebildi: "Paşacığım, elbiseleri yakmayın, birer tanesini bizlere verin. Biz de hatıra olarak saklayalım" deyince, Atatürk hafifçe gülümsedi: "Peki" dedi. Orada hazır bulunan herkese birer kat elbise verildi. Bir gün sonra Beyoğlu'nun tanınmış terzilerinden Arman, Yalova'ya getirildi. Atatürk, Köşk'tekilerin gözleri önünde yerli kumaştan elbiselerini kestirdi ve diktirdi. O olaydan sonra Atatürk, elbiselerini hep yerli kumaştan seçip Arman'a diktirmiştir. Bir daha İsviçre'den kumaş gelmedi.

Olay vestel değil hocam, arkadaşlar bunu idrak edemiyorlar.

Amerikada 300$ dolarlık telefona sen burda 3000 lira veriyorsun zaten. 

50000 liralık BMW' ye 120000 lira veriyorsun. ÖTV - KDV arasında.

Tayyip ve badem bıyıklı brother' ları ülke krize sürüklenmesin diye, geldiklerinden beri vergilere zam yapıyorlar. 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Olay vestel değil hocam, arkadaşlar bunu idrak edemiyorlar.

Amerikada 300$ dolarlık telefona sen burda 3000 lira veriyorsun zaten. 

50000 liralık BMW' ye 120000 lira veriyorsun. ÖTV - KDV arasında.

Tayyip ve badem bıyıklı brother' ları ülke krize sürüklenmesin diye, geldiklerinden beri çeşitli bahaneler sürerek vergilere zam yapıyorlar. 

ozgunlu tarafından 02/Tem/15 16:31 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

OROSPU ÇOCUKLARI

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gelsin bi şey değişmez ki,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 9009 Toplam Mesaj: 74
vestel vergi