folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Vipmerkezi.Net‘Ten Yepyeni Bir Kampanya Daha. Herkes Denesin Diye 1 Aylık 10 TL. Detaylar İçeride

Vipmerkezi.Net‘Ten Yepyeni Bir Kampanya Daha. Herkes Denesin Diye 1 Aylık 10 TL. Detaylar İçeride

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

tbt indirimi yokmu cevap versene hacı abi sorulara

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Hd ve full hd görüntü istiyorum. Durum nedir? Upload üyeliği denemiştim ama oradan indirdiklerimin %90 nı 480p bile değil. Film yada dizilerin ne kadarı bu şekildedir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Fiyat olarak iyi ama benim internet kontrol altında olduğu için bugün giriyorum ertesi güne siteye erisim kapatılıyor. Allahtan burayı engwllemiyorlar.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında burasıda kapalı. Geçen perşembe kapadılar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

sitenin heryeri acıktır hocam gezip bakabilirsiniz. konuların hicbiri sahte yada boş değildir. Devilking Malesef tum indirim budur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

tamam buldum seni site sağlam hacılar heleki yeni 1080 restarasyon şaban filmlerine diyecek yok

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

önce bi interneti yükseltmek gerek.. kampanya tam ne zaman bitiyo? o bitmeden ödeyelimde üyeliği sonra başlatsak oluyo mu :) 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

önce bi interneti yükseltmek gerek.. kampanya tam ne zaman bitiyo? o bitmeden ödeyelimde üyeliği sonra başlatsak oluyo mu :) 

Kampaya muhtemelen haziran Ayına Kadar olabilir diye dusunuyorum tam tarih admin belirledigi icin birsey diyemicem

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

sitede demo bölümü yapsanız, böylelile satın almadan önce insanlar içeriğe göz atabilse, demo derken dediğim gibi 2,3 dakikalık trailerlar falan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı

sitede demo bölümü yapsanız, böylelile satın almadan önce insanlar içeriğe göz atabilse, demo derken dediğim gibi 2,3 dakikalık trailerlar falan.

oha hocam ne trailerlar ı 

adam payaşımı koymuş örnek 480 p kalitesi bebllidir standarttir 720 P kalitesi bellidir adam çevrede buldugunu alıp koyuyor ordan bakınca ripper gibi mi görünüyor :)

ripper en büyük grup depodepo ordada 1 aylık pre alırsın 2. hafta banlarlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

onu örnek olsun diye söyledim. maksat, arayüzü görmek, erişilebilirlikten tatmin olmak.

Toplam Hit: 6260 Toplam Mesaj: 41