folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Virüs Cuma Günü Yüzbinlerce Bilgisayarda Aktif Hale Gelecek !!!

Virüs Cuma Günü Yüzbinlerce Bilgisayarda Aktif Hale Gelecek !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    aga norton niye böyle bir anda yalan oldu benim bildiğim norton bütün av lerin atası ne oldu yaşlandı herhalde birde şunuda düşünmek lazım aga en eskisi norton en tecrübeliside norton nasıl böyle yalan oldu bilen warsa anlatırmı

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Ben pc yi ilk aldığımda 2000 yıllarında Norton tekti a.q.Onun karşısında hiç antivirus duymamıştım.A.q. versiyon çıktıkça o ağırlaştı rakipleri de özellikle kaspersky hızlandı.Tabii mcaffe ve panda da iyi ama kaspersky başka.Norton un birkaç yardımcı programı var.Mesela disk diggaonus mu nedir,disc doctor falan.Onlar süperdi yaa.Zaten norton ghost da mükemmel.Ama artık tutulmuor beee.Kaspersky çıktı havası söndü.Bazıları da nod 32 diyor.a.q. kullandım ne boktan birşeymş yaav :))

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Bakın hocam www.ceturk.com daki açıklamaya.Reklamımızı da yaptım :))

wampire
    Senior Member
    Senior Member
    Simge

Yer: Kocaeli
    Bağlantı Durumu: Online

Gönderen: 02 Şubat 2006 Saat 10:27 | Kayıtlı IP Rapor Mesajı Alıntı wampire

bu hack sitelerini deoldum olası anlayamamışımdır.Kendileri saldırı yapar sonra da uyarı yapar aman virüs var aman şu saldırı var dikkatli olun.Bunlar sorunlu insanlar...

wampire
    Senior Member
    Senior Member
    Simge

Yer: Kocaeli

Gönderen: 02 Şubat 2006 Saat 10:43 | Kayıtlı IP Rapor Mesajı Alıntı wampire

Ayrıca arkadşlar virüs 3 ŞUBAT  da aktif olacakmış.

ertan2002
    Newbie
    Newbie
    Simge

Gönderen: 02 Şubat 2006 Saat 10:51 | Kayıtlı IP Alıntı ertan2002

Hocam öyle deme bizim site hem hack hem security sitesi.Bizim sitede virusu kimse yazmaz sanırım (eskiden bir ara ben uğraşırdım:) ) Genelde web hack,mail hack ,donanım,programama ve pc hack üzerine çalışıyorlar.Tabii herkesi üye yapmıyorlar

www.tahribat.com

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    a.q gelsin virüs kapı gibi bit defender professional plus 9 war bi boq olmaz a.q yemişim virüsü

There is no life without struggle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek

Walla eğer benim pc'ye girerse.İstediğini yapsın tabi c: sürücümün sınırlarını aşmadan.Eğer b.ka sarıp d:'ye de saldırırsa.Saldırdığın andan itibaren onun pc'den kendi ellerimler çıkarır.Kordona gider  denize karşı zikerim o virüsü böylelikle eşeyli bi şekilde çoğalır :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek

hoca bu virüs cuma günü mü gelecek yoksa daha önce bir şekilde bilgisayara girdi de cuma günü mü aktif olacak?

len ne virismüş milleti aziz mübarek gün vuracak

bunu kesin diyanet işler yapıyor namaza gitmeyip bilgisayrla uğraşanların bilgisayarını yakacak

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    pardus kullanın sonra böyle uyarılatrı kulak ardı edersiniz :)))

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    deli_gaffur bunu yazdı:

hoca bu virüs cuma günü mü gelecek yoksa daha önce bir şekilde bilgisayara girdi de cuma günü mü aktif olacak?

len ne virismüş milleti aziz mübarek gün vuracak

bunu kesin diyanet işler yapıyor namaza gitmeyip bilgisayrla uğraşanların bilgisayarını yakacak

deli gaffur benimde anladığım kadarıyla bu virüs birçok bilgisayara yerleşti,3şubatta aktif olacak.bunun gibi bi çok virüs var.aktif olmadığında da antivir-us ler yakalamayabiliyo.mesela bi kere çalıştığım yerin bilgisayarında olmuştu ve bilgisayar gece saat 12den sonra kilitlenmişti.anlıyom diye geçinen kimse yapamadı.ben geçtim başına restledim,açılırkene biosa girdim,tarihi geri alıverdim pc daş gibi çalıştı.sizede tavsiyem böle virüslerde tarihi değiştiriven olsun bitsin...ama şimdi geç kaldınız tarih 3şubat oldu bikerem...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocero
    kocero's avatar
    Erkek
    destuuuuuuuur deyip aziz mubarek cuma gunune girdik insallah bisi olmas oglene de camiye gidip namazi kilar sorada antifirus duasini okurum bisicik olmas. :D

BILDIKLERINI YUZLESTIR HAYATLA ve SINAMAKTAN KORKMA !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    virusun etkısını goren var mı acaba :))
Toplam Hit: 5124 Toplam Mesaj: 40