Vodafona Geçeyim Mi

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ltcelik
  ltcelik's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Mayıs/2007
  Erkek

  Selam  Arkadaşlar

  Turksel kullanıyorum.. kontratım yarın son ..

  Vodafona geçmeyi düşünüyorum..

  turksel 55 tlye 5 gb diyor

  vodafon 10gb..

  bir de ne yapmak lazım numara taşımak için


  Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Damat
  A_REX
  A_REX's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Aralık/2003
  Erkek

  Daha az önce baktım bende türkcelden geçecem hatunuda faturasızdan faturalıya geçirecem. Bakıyorum 30 35 tl bandında güzel bir tarife. 


  Dur be kadınnnn....
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Bilirkişi
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  Vodafone net hızında Turkcell'e göre yavaş. Zira 4.5G ihalesinde en zayıf ve az frekansları onlar aldı. Ancak şuanda 4.5G'yi en çok kullandırtan operatör Vodafone. 800 mhz üstünden yayın yaptıkları için 4.5G kapsama alanı geniş. Sınırsız YouTube paketiyle cayır cayır mobil netten 4K video izlemişliğim var. Ancak 800 mhz kullandığı için Xiaomi telefonlarda Vodafone 4.5G sorun çıkartıyor. Xiaomi Snapdragon'dan 800 mhz frekansının lisansını almadığı için genel olarak 3G'de kalıyor Xiaomiler. Vodafone internet hızı yetersiz diye Türk Telekom ile anlaşmaya gitti. Türk Telekom, Vodafone'nun baz istasyonlarına fiber getirecek, Vodafone ise Telekom'un zayıf kaldığı yerlerde baz istasyonlarını kullanmasına izin verecek.

  Bir diğer kötü tarafıda Vodafone akıllı kapsama teknoljisi dediği bir yöntem kullanıyor. Bağlı olduğunuz baz istasyonu yoğun olunca istasyon sizi en yakın diğer istasyona atıyor. Boşalınca geri alıyor. Tabi bu sık olunca şarjı sömürüyor. Bazı telefonlarda bu sorun olmuyor ama S7 Edge kullanırken geceden sabaha %7-8 şarj gitmiş oluyordu. Turkcell ve Türk Telekom hat ile denemiştim gecede %1 veya %2 anca gidiyordu.

  Ek olarak faturasızda güzel tarifeleri oluyor ama zamanla 2 lira-2 lira zam yapıyor Vodafone. Mesala şuan ben Ramazan paketini kullanıyorum 20 liraya 750 dk her yöne + 2 GB net + 1.000 SMS. Haftaiçi konuştuğum kadar dakikayı haftasonu internet dakikası olarak hediye ediyor. Haftaiçi 30 dakika konuştum diyelim haftasonu 30 dakika ücretsiz net hakkım oluyor. 30 dakikada istersem 10 GB indireyim farketmiyor.

  mkyb tarafından 08/May/18 13:18 tarihinde düzenlenmiştir

  Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ar0fer
  Ar0fer's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Mayıs/2011
  Erkek

  Geç

 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  aylmz
  aylmz's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Ocak/2016
  Erkek

  İlk faturasıza geç, daha sonra buna

  https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-10-gb-tarifesi.aspx


  binin yarısı beş yüz o da bizde yok
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  KotomineKirei
  KotomineKirei's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 23/Temmuz/2013
  Erkek

  vodafone kullanıyorum 45 lira ücreti. tarife de şöyle : her yöne 2000 dk , vodafonoe'lularla sınırsız (avrupadaki vodafone'da dahil idi sanırsam), 10 gb internet, sabit hatlarla sınırsız, 1000 sms

   

  edit : yazmayı unutmuşum. tmm iyi hoş tarifeler var da internet hızı diğer operatörlere göre yavaş kalıyor. türkcell'de salla kazan var sırf onun için geçmeyi düşündüm. kuzenim 50 liralık paket kullanıyor. haftalık salla kazan hediye internet geliyor çocuğa, şu yolda harita açma mevzusuna sağda solda dolanınca paso internet paso internet. geçen hafta için geçerli 20 gb interneti vardı ama normal paket 5 gb. şimdi ben geçersempatlarım diye de düşünmüyor değilim. bana sürekli dakika gelir. :D vodafone'da bunlar yok. paket neyse o bi de her hafta pazartesi günü çark muhabbeti var. günlük 100-250-500 mb internet veriyor aylardır.

  KotomineKirei tarafından 08/May/18 13:37 tarihinde düzenlenmiştir

  They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  nposeLx
  nposeLx's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Ağustos/2017
  Erkek

  geçme hocam, istanbul ümraniye de kalıyorum. evimde çekmiyor. cama doğru yaslanıyorum çeksin diye. 

  merkezi yer bile olmasına rağmen sorunları var.

 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Roe
  Roe's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Eylül/2012
  Erkek

  istanbulda kullanıyorum büyük sıkıntı yaşıyorum aynı odada turkcell 4.5g ile internette gezerken benim telefon çekmiyor. İnternet konusuna gelirsek bol keseden veriyor ama çoğu zaman yavas ve çekmeme sorunu var geçme hocam..


  Im not sure..
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  noname
  noname's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Ağustos/2005
  Erkek

  Vodafone Türknet gibidir. Sıkıntı yaşamazsanız iyidir. Sıkıntı yaşarsanız çözebilen kimse çıkmaz. Uzak durun :) 


  ...said addicted.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Kumanaga
  Kumanaga's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Nisan/2004
  Erkek
  Ar0fer bunu yazdı

  Geç

   


  ⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Sigortacı
  DJ_Alper
  DJ_Alper's avatar
  Bilgi/Destek Madalyası
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek

  çekmiyo ama :)


  Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3939 Toplam Mesaj: 39
turkcell vodafone hat taşıma numara taşıma