Vodafona Geçeyim Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    emirhantutgun bunu yazdı

12 senedir Vodafone Kullanıyorum . İlk senelerde Sms ile haberleltiğimiz için iyiydi :) ama şimdi memnun değilim. 48 liralık paket kullanıyorum. Ama daha 48 ödeyemedim :) 60-90 lira ödedim. Kendi kendine paket aktive ediyor. Arıyorum böyle geldi diye şu var diyor. Ankarada oturuyorum ama. 1 dakikalık videoyu 5 dakika da izliyorum. Karakartal destek paketim var ekstra sadece başka da birşeyim yook.. 

Kısacası.  İnterneti yavaş geri kalanlar iyi. Faturayı da sabit tuttsak sorun yok :) Bende temmuzdan sonra taahhüt bitince Turkcell geçmeyi düşünüyorum.. 

O dediğinin aynısı bana Turkcell'de oluyordu 30-40 TL'lik pakete 50-60 TL ödüyordum devamlı. Vodafone'a geçtim fatura sabitlendi. İnternetimde de bir sıkıntı yok memnunum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone ve Türk Telekom artık aynı baz istasyonunu kullanıyor. Ben şuan 1.000 DK + 8 GB internete 30 lira veriyorum 12 ay taahhütüm var Telekomda. Ha bazen çekmeme muhabbeti oluyor ama sıfır şebeke görmedim. Tek dişte olsa çekiyor. Zaten internet kotası bol olsunda dakika önemli değil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

Hocam Amasya/Merkez'deyim şehrin göbeğinde 4.5G'yi bıraktım 3G'yi geçtim 2G bile çekmiyor. Ayrıca 23 Tl'ye 3Gb veriyordu şu an Türk Telekom'a geçtim cayır cayır çekiyor ve 19 Tl'ye 3Gb kullanıyorum. Ancak kırsal kesime doğru gidildikçe sadece Vodafone çekmeye başlıyor. Ne Türkcell ne Türk Telekom çekmezken Vodafone çekiyor hemde 4.5G :D ama benim size önerim kendi çevrenizdekilere sormanız çekim kalitesi vs. nasıldır diye felan çünki fiyattan önemli bir şey varsa çekim kalitesidir. Vodafone'daki 3Gb internetimi hiç bitiremezdim malum çekmediği için :D

Bu arada hat taşıdığım için galiba Türk Telekom 29 Tl'ye 10Gb veriyor kısa süre içerisinde ona geçmeyi düşünüyorum

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

Hocam Amasya/Merkez'deyim şehrin göbeğinde 4.5G'yi bıraktım 3G'yi geçtim 2G bile çekmiyor. Ayrıca 23 Tl'ye 3Gb veriyordu şu an Türk Telekom'a geçtim cayır cayır çekiyor ve 19 Tl'ye 3Gb kullanıyorum. Ancak kırsal kesime doğru gidildikçe sadece Vodafone çekmeye başlıyor. Ne Türkcell ne Türk Telekom çekmezken Vodafone çekiyor hemde 4.5G :D ama benim size önerim kendi çevrenizdekilere sormanız çekim kalitesi vs. nasıldır diye felan çünki fiyattan önemli bir şey varsa çekim kalitesidir. Vodafone'daki 3Gb internetimi hiç bitiremezdim malum çekmediği için :D

Bu arada hat taşıdığım için galiba Türk Telekom 29 Tl'ye 10Gb veriyor kısa süre içerisinde ona geçmeyi düşünüyorum

800 mhz frekansının iyi tarafı. Kötü tarafı ise 800 mhz'den verilen 4.5G'nin hızı 3G'den bile yavaş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

merkezdeysen geç, kırsaldaysan geçme edge bile çekmiyor :s amcık ağızlılar 2 aydır benim yükselticiyi arıyorlar (nah bulurlar), neymiş gsm yükseltici yasakmış, amk. malları. 8 tane vodafone hat var hepsi de taahhütlü sike sike kullanmak durumundayım kendi baz istasyonumu kurdum sayelerinde...

RETRET tarafından 08/Haz/18 03:01 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

merkezdeysen geç, kırsaldaysan geçme edge bile çekmiyor :s amcık ağızlılar 2 aydır benim yükselticiyi arıyorlar (nah bulurlar), neymiş gsm yükseltici yasakmış, amk. malları. 8 tane vodafone hat var hepsi de taahhütlü sike sike kullanmak durumundayım kendi baz istasyonumu kurdum sayelerinde...

Ne manyak yorum ağa güldüm harbi 98 de Bi hazırkart ile ilk kullandığım fazla kullanamadığı turkcell ile şu an kullandığım telsim ox şeysi 20 yıla varıyor birde 21 mart 2001 de çıktığı ilk gün Karşıyaka iskelesinden aldığım Aria hatlarımın durumu Vodafone en güzel Huawei ile hızlı arkadaşın yeni p20 ile lte 4.5 g aşırı hızlı sebebini telefoncu arkadaşa sorduk altyapının çoğu Huawei o yüzden dedi baz istasyon VS.. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Ne manyak yorum ağa güldüm harbi 98 de Bi hazırkart ile ilk kullandığım fazla kullanamadığı turkcell ile şu an kullandığım telsim ox şeysi 20 yıla varıyor birde 21 mart 2001 de çıktığı ilk gün Karşıyaka iskelesinden aldığım Aria hatlarımın durumu Vodafone en güzel Huawei ile hızlı arkadaşın yeni p20 ile lte 4.5 g aşırı hızlı sebebini telefoncu arkadaşa sorduk altyapının çoğu Huawei o yüzden dedi baz istasyon VS.. 

Sallamış. Huawei’nin daha hızlı olmasının sebebi Huawei telefonlarında çift anten koyuyor. Ondan dolayı diğer telefonlardan hem daha hızlı internet sunar hemde daha iyi çeker. Tabi sar değeri konusunda da liderliğe oynuyor Huawei telefonlar. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Vodafonedan kesinlikle uzak durun

...said addicted.
Toplam Hit: 4130 Toplam Mesaj: 39
turkcell vodafone hat taşıma numara taşıma