Vodafone Çöktümü? :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

beyler sabahdan beri hangi telmsim numarasını arasam ya hattan atıyo yada telsime kayıtlı böyle numara yok diyo kendimi arıyorum banada öyle diyo :D ama Turkcelleri arıyo müşteri hizzmetleri kitlenmiş durumda :)

yağmurdan sanırım sizin ordaki durumlar nasıl :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Şirket hatları aynı durumda, yağmurdan kaynaklandı sanırım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    evet bana da oldu.teyzemgili arayamıyorum :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Vodafone'dan sabah 11:31 itibariyle gelen basın açıklaması şu şekildedir:

"Sayın Basın Mensubu,

Dün geceden bu yana aralıksız devam eden yağmur ve sel felaketi İstanbul’un bir bölümünde de çok ciddi hasarlara ve maalesef ölümleri yol açmıştır. Bu büyük felakette mağdur olan vatandaşlarımıza başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz. Bu büyük felaket Vodafone Türkiye’nin İkitelli Basın Ekpres yolu üzerinde bulunan veri santralini de bu sabah 07:50 itibariyle kullanılamaz hale getirmiştir. Bu santralden hizmet alan İstanbul’un Kuzeybatı’sı ve Trakya bölgesindeki abonelerimizin bir bölümü şu anda iletişim sorunları yaşamaktadır. İlk adım olarak İkitelli binasındaki çalışanlarımız güvenli bir şekilde tahliye edilmiştir. Sistemin diğer veri santralleri üzerinden sağlıklı hizmet vermesi ve etkilenen abonelerimizin en geç gün sonuna kadar sorunsuz bir şekilde hizmet almalarını sağlamak üzere çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Bilginize sunarız,
    Saygılarımızla
    "

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek

arkadslar vodofonenın bınasını su basmıs o yuzden hıc sebeke yok

Çeker-Çizer-Söver
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yokumben bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadslar vodofonenın bınasını su basmıs o yuzden hıc sebeke yok

hass... :)) yapacakları işi si...im onların

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

14:12 itibariyule aldıgım mesaj

değerli müşterimiz sel felaketi ist. iktelli santralımızı etkılemıstır bazı bolgelerde kesıntı yasanabılmektedır anlayısınız ıcın saolun

bayrampasada oyruyorum tel gelmedıgı ıcın işe gec kaldım gercı ıyı oldu bıraz daha uyudum suan perpadayım ve sorun yok

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

soldat bunu yazdı:

14:12 itibariyule aldıgım mesaj

değerli müşterimiz sel felaketi ist. iktelli santralımızı etkılemıstır bazı bolgelerde kesıntı yasanabılmektedır anlayısınız ıcın saolun

bayrampasada oyruyorum tel gelmedıgı ıcın işe gec kaldım gercı ıyı oldu bıraz daha uyudum suan perpadayım ve sorun yok

ben manisadayım :) istanbulu ne edem 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Abimde diyor ne oldu olm numaran iptal olmuş.:D Ben Samsundayım buradada sorun oldu.

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek
    Sorun çok büyük
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    istanbuldaki yağıştan dolayı vodafonun sistemleri sular altında kalmış resmi açıklama yapmışlar zaten... :S

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
Toplam Hit: 7587 Toplam Mesaj: 44