Vodafone Mega Kampanyaları (DK + SMS + GB)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

açıkçası ben openVPN kullanıyorum geçen ay 18gb beleş kullandım, gayetde stabil çalışıyor benim bulunduğum yerde, bildiğim kadarıyla openVPN açığı tüm hatlarda var ve kullanmak çok kolay, intde biraz araştırın görüceksiniz, hattınız bulunduğıunuz yerde iyi çekiyorsa bedava internet imkanı var :D

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Müşteri hizmetlerini arayıp hattını kapattırmak istiyorum de. Sebep soracaktır çekmiyor, pahalı falan de. eger müşteri puanın iyiyse sana teklif sunacaktır. Begenmezsen kabul etme sonra tekrar arıyorlar.

Merak etme hat hemen kapanmiyor seni tekrar arayıp onay alıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada Vodafone yılbaşından sonra Türkiye'den çekiliyor. Fransız Orange Telekom ve Doğuş grubu satın almak istiyor. İhaleye çıkılacak.

mkyb tarafından 08/Eyl/16 00:59 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Ben Türk Telekoma geçeceğim diye taahütlü paketi iptal ettim MH'de bunu deyince direkt 10 gb atmışlardı bende beleş net diye takıldım bitti şimdi yine arayıp kulaklarını çınlatmam lazım :D

TT çekse bulunduğum yerde düşünmeyeceğim gerçi Vodafone da pek çekmiyo o ayrı :)

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

1.000 dk her yöne + 1.000 her yöne sms + 4 GB net 19 TL. Faturalı tarife geçmek için Faturalı yazıp 1265' e gönderin. 

Ben Türk telekom bayisinden başvuru yaptım üstünüzde ttnet aboneliği varsa 5 lirada indirim yapıyor ve 1 yıl  taahhüt ile 14 liraya geliyor tadından yenmiyor.

aynı pakete her ay 30 lira fatura ödüyorum ben çok pis enayi gibi hissettim kendimi. Hangi tarife bu ?

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

açıkçası ben openVPN kullanıyorum geçen ay 18gb beleş kullandım, gayetde stabil çalışıyor benim bulunduğum yerde, bildiğim kadarıyla openVPN açığı tüm hatlarda var ve kullanmak çok kolay, intde biraz araştırın görüceksiniz, hattınız bulunduğıunuz yerde iyi çekiyorsa bedava internet imkanı var :D

Denedim dustu gb dan ttnet

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Müşteri hizmetlerini arayıp hattını kapattırmak istiyorum de. Sebep soracaktır çekmiyor, pahalı falan de. eger müşteri puanın iyiyse sana teklif sunacaktır. Begenmezsen kabul etme sonra tekrar arıyorlar.

Merak etme hat hemen kapanmiyor seni tekrar arayıp onay alıyorlar.

Hemen deniyorum,

bide onaysız kapatıyorlarmış :))

EDİT: aradım az önce sebep olarak çekmiyor dedim ciddende olduğum bölgede iyi çekmiyor,

bana iptal kaydınızı oluşturdum iletişim merkezlerimize gidip imza atarak hattınızı kapattırabilirsiniz dedi ilk defa duydum böyle bir uygulamayı :))

emnimax tarafından 08/Eyl/16 11:55 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Demek ki adamlar için denizde bir damlasın hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

1.000 dk her yöne + 1.000 her yöne sms + 4 GB net 19 TL. Faturalı tarife geçmek için Faturalı yazıp 1265' e gönderin. 

Ben Türk telekom bayisinden başvuru yaptım üstünüzde ttnet aboneliği varsa 5 lirada indirim yapıyor ve 1 yıl  taahhüt ile 14 liraya geliyor tadından yenmiyor.

500 dk 1000 sms 1 gb internet paketi 21 tl ye alıyorum hocam o paketin adı nedir avea da böyle bir paket olduğunu bileydim baştan alırdım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

Sağolasın ihtiyacım vardı her ay 1000 dk 1 gb ye 22 TL veriyordum.

bu arada SUPER3GB yazıp 7000 e yollayın

imza mı gelmiş?
Toplam Hit: 7779 Toplam Mesaj: 50
kampanya vodafone fırsat paket mega2gb mega3gb