Vodafone Mega Kampanyaları (DK + SMS + GB)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

mega3gb yazdim yolladim yemedi haali msj dior vodafone

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

600 dk + 1000 sms + 3 gb net 22 tl vodafone.

SUPER3GB yazın 7000'e yollayın

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

600 dk + 1000 sms + 3 gb net 22 tl vodafone.

SUPER3GB yazın 7000'e yollayın

bana dun msj geldi bu dedigin 28 tl die kitlemesinler 28 i :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yok hocam hatta 19 lira diyor elimdeki liste :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

tarife yenilemek icin 19 tl olmasi gerekmektedir dior herhal 19 lira yukleyince 3g a geciricek oley oley :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5 lira daha ver 850 dk olana geç derim hocam. Hem dakika yetmezse 5 lira daha verip ay içinde 250 dk daha alabiliyorsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

5 lira daha ver 850 dk olana geç derim hocam. Hem dakika yetmezse 5 lira daha verip ay içinde 250 dk daha alabiliyorsun.

hic ihtiyacim olmuyor 500dk varken bile yarisi artiyordu ben bi hanimi ariyorum :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi.aspx

linkteki tarifenin başka operatörden geçiş yapan ya da yeni hat alanlara açık olduğunu söylüyor müşteri temsilcisi. Yani mevcut müşteri pahalı, yeni öüşteri ucuz kullanacak her zamanki gibi...

Edit: Aynı trerife mevcut müşteriye 59 TL...

Yeni Yıl 8 GB Tarifesi

Yeni Yıl 8 GB Tarifesi kısa bir süre için, Prime ayrıcalıklarıyla 59 TL’ye 8 GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 DK, 1000 SMS ayrıcalığıyla sizinle.

kazasker1 tarafından 08/Eyl/16 19:10 tarihinde düzenlenmiştir

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Vodefone tarifeyi değişeyim dedim tarife kalmamış anasını satayım. Öneride bulunacak olan var mı?

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Caliber bunu yazdı

Vodefone tarifeyi değişeyim dedim tarife kalmamış anasını satayım. Öneride bulunacak olan var mı?

Ben 32 liraya faturalı esnek M kullanıyorum hocam 

Toplam Hit: 7778 Toplam Mesaj: 50
kampanya vodafone fırsat paket mega2gb mega3gb