folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Vodafoneda İnternet Sağlayıcı Olarak Piyasaya Adım Atmış

Vodafoneda İnternet Sağlayıcı Olarak Piyasaya Adım Atmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Aq benim oturduğum mahallenin alt yapısı 6Mbps destekliyormuş, ben 8Mbps parası ödüyorum.. Halinize şükredin amk s..kerim böyle adaleti ben.. 

Edit: Üstüne bide evimdeki hattımda problem varmış gecikme yaşanıyormuş evin içine karışmıyorlarmış. Ulan ibneler saf bakırdan yapılmış kablo çektim evime geçen gün hala aynı, bi bok olmadı.. arıyorum diyor ki hala sorun evinizdeki hattınızda görünüyor.. Adres istedim gelip bakacam sisteminize, ne gördüğünüzü merak ediyorum dedim.. Sakinim.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

uydunet altyapısı yaygınlaşmadığı sürece internetten bi yeri yanan çok olacaktır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Kullanmayan arkadaşlar neden kötüler anlamıyorum :))

vodafone 16mbps limitsiz internet kullanıyorum piyasada 16mbps limitsiz internet veren en adam akıllı firma şuan vodafone :) diğerlerinde kota uygulaması vb hız düşürme gibi şeyler uygulanıyor

hattınız her zaman stabil hız kaybı v bağlantı kopması gibi şeylerde yaşamazsınız. bölgede çalışma yapılacağı zaman telefon ile aranıp bölgenizde efendim ufak bir çalışma yapılacaktır diye bilgi vermeyide ihmal etmiyolar d:

modeme gelen hızdan screenshoot: http://i.imgur.com/0iTbeoE.jpg

Martech tarafından 01/Ara/13 00:47 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

119 lira veriyorum ttnet e sınırsız . akn nedir arkadaş koy sınırsız geçmeyen adam deil ttnet kalsın şimdilik aylık bazen 300 gb indirdiğim bile oluyo gelmez bize  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Aq benim oturduğum mahallenin alt yapısı 6Mbps destekliyormuş, ben 8Mbps parası ödüyorum.. Halinize şükredin amk s..kerim böyle adaleti ben.. 

Edit: Üstüne bide evimdeki hattımda problem varmış gecikme yaşanıyormuş evin içine karışmıyorlarmış. Ulan ibneler saf bakırdan yapılmış kablo çektim evime geçen gün hala aynı, bi bok olmadı.. arıyorum diyor ki hala sorun evinizdeki hattınızda görünüyor.. Adres istedim gelip bakacam sisteminize, ne gördüğünüzü merak ediyorum dedim.. Sakinim.

gece gece iyi güldüm :D bu iyimiş hocam bidahakine bende böyle dicem :D

ulan insafsızlar amcam ttnet emeklisi bizzat geldi en kaliteli kabloları çekti 0 sorunsuz on numara sistem yaptı hala sizde sıkıntı var diolar sonra başkasını ariyom bi güncelleme yapiyo pufff sorun morun kalmiyo harbi sen diyince merak ettim nasıl bir panel ile çalışıyolar acep bunlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Türkcell Süperonline varsa bulunduğunuz yerde, özellikle fiber altyapısı varsa. Başka bir servis sağlayıcı düşünmeyin derim. Ayrıca kampanya diyosunda hocam. Ttnet bu elemanların 60 liraya verdiğini bana 50 liraya veriyor :D 24mbps / 100gb akn / adsl2 / yalın internet  = 50 TL ^^

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

gece gece iyi güldüm :D bu iyimiş hocam bidahakine bende böyle dicem :D

ulan insafsızlar amcam ttnet emeklisi bizzat geldi en kaliteli kabloları çekti 0 sorunsuz on numara sistem yaptı hala sizde sıkıntı var diolar sonra başkasını ariyom bi güncelleme yapiyo pufff sorun morun kalmiyo harbi sen diyince merak ettim nasıl bir panel ile çalışıyolar acep bunlar

Abi oturdğum yerde internetim gitti gelmedi, aradım D-smartı dedim böle böle durduk yere gitti, modem arayüze soktu beni.

Bide diyo ki boş bi sayfa açın adres çubuğunu silin .... ( Arayüze girdim şimdi napcam ? )

Kısa kesiyim kablosuz ağa 6. kanaldan baglanıyormuşum onu 11 yaptırdı akabinde internetim geldi. Lan amk aylardır 6 dan giriyordum sorun yoktu da ne değişti şimdi 11 den giriyorum ? diye sormazlar mı adama.. 

TTnet alt yapısını kullanmak zorunda kaldığımız sürece bir bok değişmez istediğiniz yerden alın.. Hatta probleminiz daha da artar. Öncesinde doğrudan TTneti arayıp şikayetini belirtirken şimdi D-smartı arıyorum, onlar da TTneti arayıp söylüyorlar. En iyisi Turkcell 3g ile gireceksin internete .

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bi kere superonline hariç hepsi zaten ttnet in alt yapısını kullanıyor.

Bence şu andaki en iyi kampanya şu ;

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/3lu-Avantaj-Kampanyasi-Hipernet.aspx

Sınırsız olanı 49 tl + telefon ücreti yok.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek
    Yalın ADSL
    Vodafone Net Yalın ADSL Tarife aylık ücret Limit Aşım Ücreti
    8 Mbps'ye kadar 4GB Limitli 44 TL 0,0093 TL /MB
    8 Mbps'ye kadar 6GB Limitli 47 TL 0,0093 TL /MB
    8 Mbps Limitsiz 133 TL  
    16 Mbps Limitsiz 139 TL  
    8 Mbps'ye kadar Limitsiz/50GB(AKN) 77 TL  
    8 Mbps'ye kadar Limitsiz/100GB(AKN) 107 TL  

PAHALI

Himnet diye bir şey var.

8 AKN 8 Mbit/sn'ye kadar (3) Limitsiz (50 GB AKN) 55,00 TL 59,00 TL
    8 LİMİTSİZ 8 Mbit/sn Limitsiz 99,00 TL 120,00 TL

hatayi tarafından 01/Ara/13 01:32 tarihinde düzenlenmiştir

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

çok pahalı dostum. 8mbit e kadar sınırsız 12 ay taahhütlü 51,90 a aldım ttnet ten.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3321 Toplam Mesaj: 39