folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vosvos Almalı Mıyım?

Vosvos Almalı Mıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ffjoness bunu yazdı

bence al.sen almayacaksın ben almayacağım da kim alacak bu arabaları:)

aha :D sendemi alıcaksın

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Vosvosda ne buluonuz hocalar yaw

parayı bulsam delorian alacam bu arada

sadece 6500 tane varmış piyasada o araçtan nası bulacan hoca?

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Vosvosda ne buluonuz hocalar yaw

parayı bulsam delorian alacam bu arada

şeyh arabanın hasını biliyo :D

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

@Kreyzi 8-10 bin lira gibi paralara tezgah kurulur sabit getirisi olan is doner , borc olarak verilir katlanarak geri gelir , arsa alinir yol gecsin diye beklenir, tek el misline zar atilir, kilic kesilir AMA BEN YEMEDIM SEN YE DIYE allaha emanet sokaga birakilmaz.

@Foxxly hayir ama ilgilenen olursa marmaris ve edremitte 2 arac var muritlere baglaya bilecegim, bu 1996 model arabalarin koy/kasaba araba pazarlarinda 2.el uzeri piyasalari oyle seyreder. 

@vosvosculara amanda benim vosvosuma pek guzelmis .. ehuehue sirin tosbam benim sevgi istermis falan birakin bu nesilden nesile gecen feminen replikleri. oyle sevdanin izdirabini mikerler! adam gibi hipodromdan 8-10 yasinda kosu hayati bitmis, damizliga cekilmis at al, beygir gucu yaz - kis bin , tasit vergisi yok , hurda derdi yok , yakacak masrafi yok. 

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

@Kreyzi 8-10 bin lira gibi paralara tezgah kurulur sabit getirisi olan is doner , borc olarak verilir katlanarak geri gelir , arsa alinir yol gecsin diye beklenir, tek el misline zar atilir, kilic kesilir AMA BEN YEMEDIM SEN YE DIYE allaha emanet sokaga birakilmaz.

@Foxxly hayir ama ilgilenen olursa marmaris ve edremitte 2 arac var muritlere baglaya bilecegim, bu 1996 model arabalarin koy/kasaba araba pazarlarinda 2.el uzeri piyasalari oyle seyreder. 

@vosvosculara amanda benim vosvosuma pek guzelmis .. ehuehue sirin tosbam benim sevgi istermis falan birakin bu nesilden nesile gecen feminen replikleri. oyle sevdanin izdirabini mikerler! adam gibi hipodromdan 8-10 yasinda kosu hayati bitmis, damizliga cekilmis at al, beygir gucu yaz - kis bin , tasit vergisi yok , hurda derdi yok , yakacak masrafi yok. 

şimdi sen 500-1000 arası fiyat yazmışın. doğru mu o?

ZzZzZzZ...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu dünyaya bir kere geliyorsun içinden geldiğini al,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gn_Star
    Gn_Star's avatar
    Erkek

hocam az daha koy uzerine get bi tane eski kasa honda civic hatchback al onun dısındada uno fln onermem kısın her turlu yolda kalırsın bı tane dogan al derım eskı kasa yada bulursan temız o fıyata yenı kasa bunlar dısındada baska bıseye bence bakma pişman olursun kanımca

Değişim, başarısızlığı gidermenin ilk adımı. Başarıya her yolla ulaşabiliriz ama girişi tektir o da değişim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

88-91 model ford taunus bak hocam madem 4-6 bin arası bişey. Hidrolik direksiyon, otomatik camlar, konforu da dillere destandır ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Bence alma hurda arabaların yasası çıktı . Vergileri artıcak

Toplam Hit: 6524 Toplam Mesaj: 35