folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder VW Kaza İcra Bereketsigorta Mahkeme Ve 2 Yıllık Hukuk Mücadelesi Sonucu

VW Kaza İcra Bereketsigorta Mahkeme Ve 2 Yıllık Hukuk Mücadelesi Sonucu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

senin olayda özel servis şartının senin bilmemen acentenin sana söylememesi ayrıca üstüne asistans firmanında poliçe detayını görmeden hareket etmesi hepsi üstüstüne :)

aslında berekette anlaşmalı yetkili poliçelerde 50 km çapında anlaşmalı yoksa anlaşmasız yetkiliye gidebilir şart var ama özel servislerde yok çünkü özel servisde ek indirim yapıyor poliçeye

bu olayda ben kendimide suçlu buluyorum sen bana sorduğunda ben sana direkt bendeki firmalar yüksek çıkıyor şu fiyat aralığında başka yerde bulabilirsin dedim ama bereket şu allianz bu demedim çünkü sana girdiğim teklifler tüm servislerdi sende ne bileceksin yaptırdın geçtin

burda tekrar tekrar söyleyim çok meşgul adamım şimdiye kadar yüzlerce saat team fortes oynamışım :) ama başka yerden poliçe almadan önce kasko konut vs teklif alın atın bana dj bi incele deyin cevap yazmazsam tekrar bakmadınmı diye yazın çekinmeyin amk görmüşümdür ara müşeri gelmiştir unutmuşum gitmişimdir

senin üzerine 2 defa asistans sözleşmesi değişti 2020 başında ise ipa ile çalışmaya başladılar. 

Hocam bebe de olunca sağlık bi gözüme batmaya başladı, şu tamamlayıcı sağlık sigortası mıdır nedir ondan yaptırayım diyorum unutuyorum hep. nolur nolmaz bir sürü şeyi kapsayan bir şeyler ne kadar patlar bize :) form borsşür site vs var mı okumaya düşeyim.

Konu sahibine de geçmiş olsun. 

pm geldim

Bi pm de ben rica etsem.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    DJ_Alper bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

senin olayda özel servis şartının senin bilmemen acentenin sana söylememesi ayrıca üstüne asistans firmanında poliçe detayını görmeden hareket etmesi hepsi üstüstüne :)

aslında berekette anlaşmalı yetkili poliçelerde 50 km çapında anlaşmalı yoksa anlaşmasız yetkiliye gidebilir şart var ama özel servislerde yok çünkü özel servisde ek indirim yapıyor poliçeye

bu olayda ben kendimide suçlu buluyorum sen bana sorduğunda ben sana direkt bendeki firmalar yüksek çıkıyor şu fiyat aralığında başka yerde bulabilirsin dedim ama bereket şu allianz bu demedim çünkü sana girdiğim teklifler tüm servislerdi sende ne bileceksin yaptırdın geçtin

burda tekrar tekrar söyleyim çok meşgul adamım şimdiye kadar yüzlerce saat team fortes oynamışım :) ama başka yerden poliçe almadan önce kasko konut vs teklif alın atın bana dj bi incele deyin cevap yazmazsam tekrar bakmadınmı diye yazın çekinmeyin amk görmüşümdür ara müşeri gelmiştir unutmuşum gitmişimdir

senin üzerine 2 defa asistans sözleşmesi değişti 2020 başında ise ipa ile çalışmaya başladılar. 

hocam yani şöyle ki

1. kasko acentası muafiyeti belirtmedi ve bizde sözleşmedeki tüm maddeleri okumadık sana yaptırsam da okumam ki kim okuyor bilmiyorum ama artık okurum :)

2. hadi muafiyet vardı , bereketi kazadan sonra beni anlaşmalı yerimiz diye direkt yetkili servise yönlendiriyor halbuki müşteri hizmetlerinin bana seçenek sunması gerekirdi ben kaza anında nerden akıl edeyim onu

3. hadi yanlış yönlendirildim , hadi muafiyet vardı ekspertiz niye tüm tutarı ödiycez dedi ve bu şekilde faturayı kaşeledi.

4. hadi muafiyet vardı , call servis de yanlış yönlendirdi , hadi bide ekspertiz de hata yaptı , vw bana niye aracımı teslim etti :)

1 Bendede okumazdın bende kimse okumaz çünkü ben anlatırım :) keşke okuyup geri dönüş olsa herkes öyle değil ama okuyan müridler var teminat teminat soruyor 

benim peder en ufak karınca duasına kadar okurdu poliçeleri , bu yaptığını büyük amelasyon olarak görürdüm.

sonra gezi parkında geziciler durduk yere milletin arabalarını yaktı, ters çevirdi vs vs. sahipleri "nası olsa kasko var" diye siklemedi, ama çoğunun poliçesi "halk hareketi, ayaklanma" vs vs muhabbetlerini kapsamıyormuş :P üçün birini aldılar. bunla ilgili bi haber vardı o zamanlar ama bulamadım şimdi

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1652 Toplam Mesaj: 13
sigorta bereket