folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Web Sitemin Tasarımında Yardımcı Olacak Müridler?

Web Sitemin Tasarımında Yardımcı Olacak Müridler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

arkadaşlar kalıcı bi kişisel site oluşturuyorum. sistem wordpress o yuzden tasarımın çok iyi olmasını istiyorum. kendim birseyler yaptım lakin eklenti kullandığımdan sitenin açılış hızı çok yavaşladı...

http://www.denizbegendik.com      bu bnm sitem

http://www.imchen.com/    buda temanın orjinali

ben türkçeleştirilmiş halini indirdim lakin istediklerimi söyleyim...

Orjinalinde headerdeki sayfa başlıkları ve bannerdeki büyük yazılar link değilde buton şeklinde oluşturulmuş ama bende link şeklinde

2. si banner tasarımında çok alet hırdavat kullandım o yuzden boyut buyuk oldu işte uyum için fırça darbeleri yamalar felan banner çok yavaş açılıyor. Kategori ve sayfa isimlerinde anyfont eklentisini kullandım ama buda çok yavaş açılmasını sağlıyor. çünki yazıyı png formatına dönderiyor...

istediğim bu sayfa ve logodaki isimleri orjinaldeki gibi nasıl buton şeklinde yapabiliriz.

sağdaki kategori isimlerinide png formatında değilde yani anyfont eklentisi olmadan aynı şekilde nasıl yapabiliriz...

Veeee bunların oldugu sitenin açılış hızını nasıl hızlandırırız...

Arkadaslr lütfen yardım edin kalıcı bi site yapmaya calısıyorum artık bıktım usandım tasarımı değiştirmekten...

Yardım edecek arkadaslara rapid premium verebilirim sınavdan sonra şimdiden teşekkürler

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Hacı forumda wordpress le ilgili ciddi bilgi sahibi kimse yok başka yerde arada çözüm. Bende çok aradım bulamadım burada :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı forumda wordpress le ilgili ciddi bilgi sahibi kimse yok başka yerde arada çözüm. Bende çok aradım bulamadım burada :)

baska yerlere takılmıyorum malesef. aylardır r10 davetiyesi istedim konularda felan takan olmadı. Tek çare tahribat bu tema çok hosuma gitti bi el atın ya wordpressciler hadii

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

baska yerlere takılmıyorum malesef. aylardır r10 davetiyesi istedim konularda felan takan olmadı. Tek çare tahribat bu tema çok hosuma gitti bi el atın ya wordpressciler hadii

Bende wordpress de farklı bir sorun yaşadım tahribat aklıma geldi fakat burada bilen çıkmadı bende senin gibi başka yere takılmadığım için çözemedim öle kullanıyorum siteyi :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

Bende wordpress de farklı bir sorun yaşadım tahribat aklıma geldi fakat burada bilen çıkmadı bende senin gibi başka yere takılmadığım için çözemedim öle kullanıyorum siteyi :)

Haklısın aslında bilen çokda yardıma geln yok... Yoksa koskoca TAHRİBATTA wordpressten anlayan eleman yokmu... wordpress olması gerekmez php den anlayanlar bile yardım edebilir. php den çakmıyorum o yuzden... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GreyAloneWolf
    GreyAloneWolf's avatar
    Erkek

Arkadaşlar;

Bende şu şekilde bir tasarım yapmak istiyorum. http://www.easmaritimeagencies.com/charter.html#

Yardımcı olursanız çok sevinirim....

Not: Arkadaşım konunun altına ekledim ama kusura bakma ;)

http://bizdahaolmedik.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaslar derdime çare bulanın bana yardım edecek elemanın 1 senelik rapid premium ihtiyacını karsılayacağım... artık baska çare yok vallaha bllaha bıktım şu tasarım işinden görseli bitirip içeriğe gecmek istiyorum ya vallaha en az 60-70 kişiye rapid dağıttım bari görüyorsanız siz yardım edin allah rızası için!!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

ynalış hatırlamıyorsam geçen gün biri bu temayı kullanıodu hatta fikir falanda istemişti (oda senmiydin yoksa :)

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

kardeş word press tema nasıl yapılır onu mu soruyorsun ?

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Asosyal bunu yazdı:

kardeş word press tema nasıl yapılır onu mu soruyorsun ?

kime dedin

Toplam Hit: 1800 Toplam Mesaj: 18