folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Webde Gezinmenizi Kolaylaştıracak Faydalı Greasemonkey Scriptleri Ana Konu

Webde Gezinmenizi Kolaylaştıracak Faydalı Greasemonkey Scriptleri Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sayfalamayı unutmuştum.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek

çizik

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

çizgiiii

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

la su 8080 olayini bi ben mi bilmiyom bu arada youtube icon de guzel scriptler var bi tanesi  zorla senin istedigin cozunurlugu aciyo izlemesen de ondirmeye devam ediyo eve gidince atarim linkini bi de userstyles diye bi site var  o da scriptle siyelerin temasini degistiriyor not; mobilin a.k

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

la su 8080 olayini bi ben mi bilmiyom bu arada youtube icon de guzel scriptler var bi tanesi  zorla senin istedigin cozunurlugu aciyo izlemesen de ondirmeye devam ediyo eve gidince atarim linkini bi de userstyles diye bi site var  o da scriptle siyelerin temasini degistiriyor not; mobilin a.k

daft hocam userstylesdeki css kodlarını çalıştırmak için stylish eklentisini kullanman gerek  https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/stylish/

bu arada userscripts sitesinin yıllardır müdavimi olduğum için için arayıpta bulmak zor olmadı

csss tema sitenin adresi ise http://userstyles.org/

bu eklenti ise sitelerin temasını değiştirmeye yarar şayet anlar isen css kodları ile oynama yaparak tahribata göre temada yapılabilir

butonlar filan renkler hep değişir...

desteklediği siteler (yanlarındaki rakamlar o kadar tema olduğunu gösterir

ayrıca firefoxada özel şeyler katar mesela şeffaf menüler,minimal statusbar,farklı sekme renkleri gibi

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

@aliyk

yanlış biliyosun

Stylish önerilir ama Tampermonkey kullanıcıları DA kurabilir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

@aliyk

yanlış biliyosun

Stylish önerilir ama Tampermonkey kullanıcıları DA kurabilir

ben firefoxtan başka tarayıcı kullanmadığım için chrome hiç ilgi alanıma girmedi

explorer ise tarayıcadan saymıyorum :D

bilgilendirme için tşk.

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Ben en çok cavern link checker kullanırdım. Download sitelerinde dosyaları kontrol ederdi.

http://userscripts.org:8080/scripts/show/29222

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

userstyles.org'da aradığım ilk şey tahribat oldu ama bulamadım :(

Ekleme: Heralde yavaş yavaş kendime uygun bir stil ortaya çıkarabilirim :) 

http://www.webpagescreenshot.info/img/537e133d48fb71-65121018

gerçi bunu kolaya kaçarak yaptım da :)

Düzeltme: Link

1049 tarafından 22/May/14 18:13 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

çizik

Toplam Hit: 3221 Toplam Mesaj: 21