folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Whatsapp In İnternet Paketi Olmadan Kullanımı?

Whatsapp In İnternet Paketi Olmadan Kullanımı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    benim eski telefonda avea hat ile kojtorsuz paketsiz bir kac ay calisti sonra olmamaya basladi

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

eski ve her bokunu yemiş bir bb kullanıcısı olarak söyliyebilrimki 1-iş adamı değilssen bb den kurtul 2- bb lerde internet paketiniz olmadan (hatta bir ara bis paketi olmadan dı) internet servislerini kullanamazsın .

ama söyle bişey var hocam gider en düşük en ucuz net paketini alırsın misal 10 mb 1 tl aylık gibi sonra 10 mb ın biter ve ay sonuna kadar wireless ile istediğin gibi kullanambilrisin ama bazı hatta çoğu uygulamada buda yemiyo bis paketi istiyo oda ucuzu yok standart

Baracuda tarafından 09/May/13 22:50 tarihinde düzenlenmiştir

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı
    GUS bunu yazdı

çok garip bişey bu Whatsapp arkadaşımın internet paketi yok kontörü yok aynı operatörüz o bedava mesaj atabiliyor bana illaki internet paketi istiyor olay telefondamı bitiyor acaba bende merak ediyorum

Sadece 3 ay ücretsiz kullanılabiliyor. 3 ay geçmiş olmasın ?

yok hocam nerdeyse aynı gün yükledik nasıl oldugunu hala çözemedim 

erdemcakmak bunu yazdı

Hacılar benim teorim şu, zero facebook gibi bu da bedava veri aktarımı yapıyor. Sebeke internetiyle yollayabiliyor fakat yavas ve takılarak gonderiyor. Ayrıca sadece metin belgelerini gonderiyor, resim ses falan gondermez.  Turkcellden baska hatta denk gelmedim.

Yok hocam turkcell ile alakası yok benim 3 arkadaşım hepsi ayrı operatör hepsi giriyor bi ben giremiyorum 3 ununde telefonu kurcaladım saatlerce bulamadım bi fark telefondanda kaynaklandıgına pek ihtimal vermiyorum ama başka ihtimal yok gibi 

GUS tarafından 09/May/13 22:59 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

internet olmadan mesaj yollamaz, ben öyle biliyorum

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

galaxy ace var bende, nası yapıyoz beyler ???

Frontend Dev.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Bildigim kadariyla avea da ucretsiz ama hic denemedim deneme firsatim ve imkanim da yok ne yazikki (sinirsiz paket kullaniyorum)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı

eski ve her bokunu yemiş bir bb kullanıcısı olarak söyliyebilrimki 1-iş adamı değilssen bb den kurtul 2- bb lerde internet paketiniz olmadan (hatta bir ara bis paketi olmadan dı) internet servislerini kullanamazsın .

ama söyle bişey var hocam gider en düşük en ucuz net paketini alırsın misal 10 mb 1 tl aylık gibi sonra 10 mb ın biter ve ay sonuna kadar wireless ile istediğin gibi kullanambilrisin ama bazı hatta çoğu uygulamada buda yemiyo bis paketi istiyo oda ucuzu yok standart

hocam kullanmaya mahumum blackberry i, androidli bi telefona geçene kadar muhtemelen benim whatsappın lisansı dolar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocalar korkutmak gibi olmasın da benim bi arkadaşım nokia 5800 kullanıyordu ama tl falan yoktu ve whatsapp tan mesaj gönderip alabiliyordu. Tl yükledi ne oldu siz bilin bakalım :)

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek
    ndmylmz bunu yazdı

Hocalar korkutmak gibi olmasın da benim bi arkadaşım nokia 5800 kullanıyordu ama tl falan yoktu ve whatsapp tan mesaj gönderip alabiliyordu. Tl yükledi ne oldu siz bilin bakalım :)

evine haciz mi geldi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

androidden falan anlamam ama ttnet neti keserse https ile nete bağlanmaya devam edebiliyosunuz. belki 3gde de aynı olay vardır.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
Toplam Hit: 20164 Toplam Mesaj: 51