folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Whatsapp Tracker (Online Olanları Takip Etmek)

Whatsapp Tracker (Online Olanları Takip Etmek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

ihtiyacım yok ama teşekkürler paylaşım için.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

online takibinden ziyade   kim bana yazmak için penceremi açmışsa bana bunun uyarısı gelse süper olurdu. eskiden msn de vardı hatırlayanlar vardır.  şu aralar bana çok lazım o mevzu

bu arada bu program  whatsapp pluss ta vardı ben geçen aylarda kurup kullandıydım sarmadı kaldırdım geri

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

gün geçmesin ki stalkerlar daha çok artmasın :))

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

bence güzel fikirlr çıkar teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

kim neden takip eder ki

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

kim neden takip eder ki

hatun kesim deli gibi kullanıyor :/

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

bunun hazir ucretsiz olanı yokmu yav ://

Memento Mori
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

online takibinden ziyade   kim bana yazmak için penceremi açmışsa bana bunun uyarısı gelse süper olurdu. eskiden msn de vardı hatırlayanlar vardır.  şu aralar bana çok lazım o mevzu

bu arada bu program  whatsapp pluss ta vardı ben geçen aylarda kurup kullandıydım sarmadı kaldırdım geri

kodlar durum bilgisini çekiyor (son görülme zamanı,online,ofline) gibi burdaki kodlara küçük bir ilave yaparak durum bilgisi ne zaman  yazıyor a döndüğünde uyarı ver yapılabilir. 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

kodlar durum bilgisini çekiyor (son görülme zamanı,online,ofline) gibi burdaki kodlara küçük bir ilave yaparak durum bilgisi ne zaman  yazıyor a döndüğünde uyarı ver yapılabilir. 

Bak kafa zehir gibi :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

yapılmaz, public değilki o durum birisi baskasıyla konusuyorken senın ekranda durumu yazıyor görünüyormu hayır sadece yazdıgı kısıde gorunuyor oyle bırsey cekılse ne yazdıgınıda cekersın bence ki zaten imkansız olan da bu

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Toplam Hit: 3470 Toplam Mesaj: 24
whatsapp tracker whatsapp tracker whatsonline