folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Whatsapp Tracker (Online Olanları Takip Etmek)

Whatsapp Tracker (Online Olanları Takip Etmek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

online takibinden ziyade   kim bana yazmak için penceremi açmışsa bana bunun uyarısı gelse süper olurdu. eskiden msn de vardı hatırlayanlar vardır.  şu aralar bana çok lazım o mevzu

bu arada bu program  whatsapp pluss ta vardı ben geçen aylarda kurup kullandıydım sarmadı kaldırdım geri

kodlar durum bilgisini çekiyor (son görülme zamanı,online,ofline) gibi burdaki kodlara küçük bir ilave yaparak durum bilgisi ne zaman  yazıyor a döndüğünde uyarı ver yapılabilir. 

yapılmaz, public değilki o durum birisi baskasıyla konusuyorken senın ekranda durumu yazıyor görünüyormu hayır sadece yazdıgı kısıde gorunuyor oyle bırsey cekılse ne yazdıgınıda cekersın bence ki zaten imkansız olan da bu

Bal gibi yapılır :D

tabiki benim dışımdakilere yazarken yazıyora dönmeyecek durum. ozaman ne anlamı kalır ?

kod kişilerin ne zaman online kaç dk online kaldıyı ölçmüyor mu ? ölçüyor peki bunu nasıl alıyor ?

kişinin durum bilgisinden alıyor yani whatsapp listendeki herkese tek tek giriyor ve durum bilgisini çekiyor(kendi numaran ve şifrenden girdiğin için sadece sana yazdıklarında yazıyor olur durum)  durum bilgisi yazıyora dönende bilki sana yazacak olan kişi eğer yazarsa sorun yok ama orası uyarı verdi fakat yazmadı sana yazmak istedi demek anlamına gelir.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muco
    muco's avatar
    Erkek

Tüm adımları uyguladım böyle bir hata aldım 
    http://prntscr.com/9kcy9w

Topluluk içinde verilen öğüt öğüt değil hakarettir. Hz Ali
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Bosluk bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

online takibinden ziyade   kim bana yazmak için penceremi açmışsa bana bunun uyarısı gelse süper olurdu. eskiden msn de vardı hatırlayanlar vardır.  şu aralar bana çok lazım o mevzu

bu arada bu program  whatsapp pluss ta vardı ben geçen aylarda kurup kullandıydım sarmadı kaldırdım geri

kodlar durum bilgisini çekiyor (son görülme zamanı,online,ofline) gibi burdaki kodlara küçük bir ilave yaparak durum bilgisi ne zaman  yazıyor a döndüğünde uyarı ver yapılabilir. 

yapılmaz, public değilki o durum birisi baskasıyla konusuyorken senın ekranda durumu yazıyor görünüyormu hayır sadece yazdıgı kısıde gorunuyor oyle bırsey cekılse ne yazdıgınıda cekersın bence ki zaten imkansız olan da bu

Ikisi apayri seyler. Online offline servera alert seklinde gidiyor konusma icerigi hashle ki hashin telefonun imeisinin tersten md5e cevrilmis hali oldugunu soyluyorlardi.

Ayrica yaziyora dondugunde uyari verdirebiliyoruz. Hatta birden cok useri koyup bunlarin eszamanli ya da atiyorum 4 sn aralikta online olup olmadigini ve yaziyor olup olmadiklarini karsilastirarak birbireriyle konusup konusmadiklarina dair istatistiksel tahminde de bulunabiliyoruz.

izzmarit tarafından 30/Ara/15 20:55 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 3471 Toplam Mesaj: 24
whatsapp tracker whatsapp tracker whatsonline