folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Win 10 Gereksiz Program Kapatma PC Hizlandirma ?

Win 10 Gereksiz Program Kapatma PC Hizlandirma ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Wnidows 8.1'den şaşmıyorum.

Windows'u sürüm atlaya atlaya kullanın :D

Win95 +

WinNT -

Win98 +

WinME -

Win2000 +

WinXP -

WinXP Pro +

Vista -

Win7 +

Win8 -

Wn 8.1 +

Win10 -

saçmala nurten, bu tez 8le 8,1 i tek sürüm sayınca ortadan kalkıyor. anlamıdığım olay gerçekten benim bilgisayarım mı cok iyi yoksa benim beklentilerimi mi karşılıyor ben cok begeniyorum hiç de sıkıntı yasamıyorum. arada arama cubugu bozuluyordu biri yazmıs oda uzun zamandır olmuyor ilginc :S

hocam seni bilemem ama;

8 ve 8.1 i tek sürüm saymıyorum. çok büyük bir update ile 8.1 sürümü çıktı. 

Eğer senin dediğin gibi win8 ve win8.1 i tek sürüm sayacaksak winxp ve winxp pro'yu da tek sürüm sayalım, yine win8+ win10- oluyor :D

şu anki windows 10'a gelen 1902 1903 vb sürüm numarası gibi bir değişiklik değil yani. 

Tabi herkesin kendi görüşü, ben bu şekil sayarak ilerliyorum. Windows 10'dan sonra çıkacak (muhtemelen tek sayılı) bir windows sürümüne 8.1 yetmediği zaman geçeceğim. 

win8.1'de şu an tek eksiğim dx12 desteği. Kulladığım laptopta oyun oynamadığım için sorun olmuyor benim için. oyun oynamak için usb'den çalışan bir win10 yükleyip dx12 desteği elde edebiliyorum.

--

mesela windows olayını çok karıştırdılar, ha aralarında bi fark kaldı o farkla çok güzel oldu mesela herkesin işletim sistemine kimse karışamaz. he nasıl karışamaz? ben bu şekil kullanırım, başkası şu şekil kullanır. ha hiç kimse kimseye karışmaya bi hakkı yok, ha windows, kurban olduğum bill gates'ten gelebilir halbuki öyle değildir. eyyorlamam bu kadar :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

ntlite diye bir uygulama var windows iso'su uzerinde oynama yapmanizi sagliyor onu indiriyorsunuz (youtube da bir cok video var) gereksiz programlari ve hizmetleri kapatiyorsunuz ve bilgisayar performansi %300 arttiyor denendi onaylandi.spotify+operada kasan pc'de opera+spotify+dota 2 (maksimum ayarda) cok rahat takilabiliyorum

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

ntlite diye bir uygulama var windows iso'su uzerinde oynama yapmanizi sagliyor onu indiriyorsunuz (youtube da bir cok video var) gereksiz programlari ve hizmetleri kapatiyorsunuz ve bilgisayar performansi %300 arttiyor denendi onaylandi.spotify+operada kasan pc'de opera+spotify+dota 2 (maksimum ayarda) cok rahat takilabiliyorum

düzenlediğiniz image varsa bir yere yükleyip paylaşabilir misiniz?

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    eyuperol bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı

düzenlediğiniz image varsa bir yere yükleyip paylaşabilir misiniz?

bakayim hard diskte duruyorsa gece yukler yarin bu mesaji editlerim 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
Toplam Hit: 3156 Toplam Mesaj: 26
win 10