folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Windows 10 Sorunu - Simgeler Otomatik Düzenleniyor

Windows 10 Sorunu - Simgeler Otomatik Düzenleniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

Merhaba, dün öğle saatlerinden beri kullanmakta olduğum bilgisayarımda kurulu olan windows 10 işlerim sisteminde masaüstü sorunu yaşıyorum her yenile dediğimde ve simgeler sol tarafa diziliyor (Simgeleri otomatik düzenle seçili değil.) Yeniden başattığımda simgelerin boyutları büyüyor ve sola sıralanıyor. Yeni Kullanıcı Hesabı oluşturup onu kullanmayı denedim ama aynı sorun oluşturduğum yeni kullanıcılarda da mevcut bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı?

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Aynı sorundan muzdaribim.

Yardımcı olabilecek varsa süper olur.

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

bende de oluyor : S 

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Güncelleyip bir sorunu düzeltirler normalde bunlar güncellemeyle bişeyi düzeltip başka bişeyi bozuyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

ilk kurulumda bende de oldu 2-3 güncellemeden sonra düzeldi. Güncelemeleri yap hemen

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

ilk kurulumda bende de oldu 2-3 güncellemeden sonra düzeldi. Güncelemeleri yap hemen

güncellemeleri denetledim ama varolan bir güncelleme mevcut değil. çok rahatsız edici bir durum bilgisayardan soğudum .. (:

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    ZeroCooL bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

güncellemeleri denetledim ama varolan bir güncelleme mevcut değil. çok rahatsız edici bir durum bilgisayardan soğudum .. (:

1-2 gün bekle ondan sonra geliyor güncelemeler

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    ZeroCooL bunu yazdı

Merhaba, dün öğle saatlerinden beri kullanmakta olduğum bilgisayarımda kurulu olan windows 10 işlerim sisteminde masaüstü sorunu yaşıyorum her yenile dediğimde ve simgeler sol tarafa diziliyor (Simgeleri otomatik düzenle seçili değil.) Yeniden başattığımda simgelerin boyutları büyüyor ve sola sıralanıyor. Yeni Kullanıcı Hesabı oluşturup onu kullanmayı denedim ama aynı sorun oluşturduğum yeni kullanıcılarda da mevcut bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı?

Bu sorun ile bende karşılaştım ve epey araştırdıktan sonra yabancı bir forumda sorunun aslında sadece windows 10 değil, 8 ve 7 de de karşılaşılabilineceğine ek olarak Direct-X yüklemesiyle (ki ben bir oyun yükledim) oluştuğu bilgisine ulaştım. Tek çare format gibi görünüyor ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı
    ZeroCooL bunu yazdı

Bu sorun ile bende karşılaştım ve epey araştırdıktan sonra yabancı bir forumda sorunun aslında sadece windows 10 değil, 8 ve 7 de de karşılaşılabilineceğine ek olarak Direct-X yüklemesiyle (ki ben bir oyun yükledim) oluştuğu bilgisine ulaştım. Tek çare format gibi görünüyor ...

teşekkür ederim ama format atma ihtimalim neredeyse sıfır. güncellemeleri beklicem sanırım düzeltme yolu bulamazsam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

konuyla ilgili yardımcı olabilecek kimse yok mu?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    ZeroCooL bunu yazdı
    GoQaN bunu yazdı
    ZeroCooL bunu yazdı

teşekkür ederim ama format atma ihtimalim neredeyse sıfır. güncellemeleri beklicem sanırım düzeltme yolu bulamazsam.

Güncellemeler ile düzelecek bir durum değil maalesef ...

Toplam Hit: 2001 Toplam Mesaj: 17
windows 10 masaüstü sorunu simgleri düzenleme