Windows 10 Yavaşlıktan Ölüyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

valla benim arkadaşın pc de şuanda sıfırlıyoruz w10 ölü disk kullanımı 100 onu hizmetlerden düşürdük cpu artmaya başladı pc hareket etmıyor 8 ram 4 erkran kartı i5 düzelmezse mkyb nın panxerin verdiği programları deneyeceğim oda olmazsa w7 felan yukleye bılırsek çareyı orda arıycaz 

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı

valla benim arkadaşın pc de şuanda sıfırlıyoruz w10 ölü disk kullanımı 100 onu hizmetlerden düşürdük cpu artmaya başladı pc hareket etmıyor 8 ram 4 erkran kartı i5 düzelmezse mkyb nın panxerin verdiği programları deneyeceğim oda olmazsa w7 felan yukleye bılırsek çareyı orda arıycaz 

o programlarda ben fayda görmedim valla 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    HoLYSeRo bunu yazdı

o programlarda ben fayda görmedim valla 

valla 5 saat oldu sıfırlamada takıldı hocam zaten 43 de kaldı bıtecegını sanmıyorum.

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isot99
    isot99's avatar
    Erkek

Bu Windows 10'u sorunsuz kullanan 3-5 kişiden biriyim galiba. Preview çıktığından beri kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. HDD varken bile bir sıkıntı yoktu. Geçen sene SSD aldım ondan sonra diyecek birşey yok zaten.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

ben tcp ip internet optimizasyonu yaptım windows yr yedi.

format da atamıyorum a.q. çok iş güç var. win 10 iyi ama ben win 7 kadar sorunsuzunu görmedim.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Windows'u kurduktan sonra cihazı boşta bırakın arkaplanda kendisi bakım vs. yaptıktan sonra disk kullanımı sorunu düzeliyor. Ek olarak da Windows Search dizinlemesini kapatırsanız sıkıntı kalmaz. Bunun haricinde bir şey yapmaya gerek yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

windows 10'da sorun yok, sorun indirdigin yerlerde olabilir. 1 seneden fazla bir suredir orijinal win 10 kullaniyorum. sacma sapan laptop. 4 gb ram ve amd kotu bir islemcisi var ustunde. ekran karti bile yok, ustelik hdd. 

photoshop, illustrator, dreamweawr, after effects vs adobe cc'nin tum programlarini kullaniyorum, bu programlar disinda 2010-2009 oncesi bir suru oyun yuklu ve oynuyorum (assasians creed'ler, call of duty, l.a noire, gta, the saboteuer vs.) ek olarak fm 2016 oynuyorum, steam yuklu steamde left 4 dead, cs go, age of empires, company of heroes, don't strve gibi oyunlar yuklu, oynuyorum. 

viruslu olup olmadigi mechul korsan office ve cinema 4d gibi programlar yuklu kullaniyorum. 

1 senedir her gun saatlerce kullaniliyor laptop. 

google chrome yuklu tarayici olarak, ve bir suru eklentiyle beraber calisiyor.

1 senedir her gun birkac saniyede aciliyor, kapaniyor laptop. ne daha onceki bir windows isletim sistemi ne apple isletim sistemi bu ozelliklerle bu hizi bulamaz. 

ve simdiye kadar bu yogun kullanima ragmen cok sukur sistemde tek bir donma yasamadim. yag gibi akiyor sistem. donanim ozelliklerden oturu after effects gibi programlarin takildigi olsa da sistem olarak hic takilmadi. program takilirsa cok rahat bir sekilde kapat diyerek kapatabildim hep. o yogum kullanima ragmen. 

tum bunlar disinda gelen duzenli guncellemeler olsun, windowsun kendi kendini korumasi olsun cok iyi. 1 senedir tek bir virus yok laptopta. ve herhangi bir antivirus de yok.

eski isletim sistemlerinde bu kadar crackli, korsan indirme sonucu illaki oluyordu bir virus. 

sozun ozu, internetten iso kovalamak yerine gidin microsofttan para verip orijinalini satin alin, keyfinize bakin.

Toplam Hit: 4043 Toplam Mesaj: 28
nalet w10