Windows 11 E Geçtiniz Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Çevremdeki çoğu kişi meraktan geçmiş ama ben daha geçmedim kullananlar çok eksiği varmı geçmeye değer mi ?

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Daha önceki konuda deneyimlerimi yazmıştım. Bence geçme. Bir iyi bir kötü döngüsünü kırmamışlar. Bir umut deneyim dedim ama kullanım olarak bana çok vakit kaybı yaratacaktı. Windows 12 ya da adı ne olacaksa sonraki Windows'u bekleyeceğim ben.

https://www.tahribat.com/forum/windows-11-250553?SearchUser=DarkSkull#msg3231384

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Geçmeyin, pişmanlık. Net.

~
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

acayip kasıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Windows 8.1 Embedded akar. En hafif ve stabil Windows sürümü şuan. Tabi başlat menüsü için ek program yüklemek lazım. :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abka
    abka's avatar
    Erkek

Eski model macbook'uma yükleyip deneyeyim dedim başta çok hoş büyüleyici gibi gelse de bir haftada hantallaşmaya başladı diyebilirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

AMD fix yaması yayınlandı yakın zamanda Windows 11 için. Bunu öğrendeikten sonra bir hafta önce sıfırdan kurulum yapmıştım. Yükseltme, yükleme gibi bir sorunla karşılamadım direkt yüklendi.

Daha geliştirme modunda olduğundan dolayı mıdır bilemem ama boot, windows log in, oyunlar, uygulamar ve pencereler arası geçiş W10 a göre hızlı gözlemledim ben. Bazı oyunlarda çok olmasada 4 5 FPS daha fazla veriyordu. 

Eksi yanları genellikle bilgisayar kullanımının alışkanlıklarını değiştirmeye yönelik şeyler. Örnek olarak right click menu. Çok saçma olmuş. Menuyu minimal yapıcam diye iç içe menuler eklenmiş. Kes, yapıştır, taşı gibi menuleri simge olarak eklenmiş. İlk yüklediğimde bir iki dakika aradım o fonksiyonları :D yanlış bir yüklenme oldu mu diye göremedim o simgeleri.

Görev çubuğundaki right click menude gitmiş. Görev yöneticisini mouse ile açarken alışkanlık. 

Başlat menusu ortaya konumlandırılarak geliyor ama değiştiriebiliyor. Apple OS GUI den ilham alarak basitleştirmeye çalışıyorlar ama tutar mı göreceğiz.  

Pencerelerin kenarları yuvarlatalımış. Güzel görünebilir ama kenarlar yuvarlak olduğu için tam 90 derecelik kısmı hemen bulamıyoruz. Mouse pixel pixel yer arıyoruz mouse imleci değişecek diye. 

Bir sürü kullanmadığım ve kullanmayacağım uygulama var. Onları temizlemekte cabası. Tiktok yüklüydü en son :D

Masaüstündeyken hafif hafif ekran titremeside olunca 2 gün sonra W10 a döndüm :| 

Sonuç olarak, Windows 10 dan sonra yeni versiyon çıkmayacağını söyleyip yeni versiyon çıkaran Microsoft bir şeyler deniyor. İlk çıktığında directx storage ve auto HDR gibi yeni özellikler, özellikle oyun oynayanlar için iyi olur diye düşünmüştüm ama daha yolu uzun. 

hypnot1c tarafından 23/Ara/21 22:42 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Ben geçtim gayet memnunum şu an stabil çalışıyor. 

işte öyle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

ltsc 2021 varken gerenk yoq

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

kurdum 1 ay dayanabildim, win10 kraldır.

Win11 in en az 1 yılı var adam olana kadar

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

ltsc 2021 varken gerenk yoq

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2936 Toplam Mesaj: 25
windows 11