Windows 11 E Geçtiniz Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı

Daha windows 10 bile stabil değilken , her güncellemede mutlaka sorunlar karşılaşırken asla. Param olsun kesinlikle mac alacam. Bıktırdı artık windows gerçekten. Ben mecbur muyum her seferinde bu saçma güncelleştirmeleri alıp bir sorunla karşılaşmaya.  

Özellikle 2021 microsoft tüm ürünleri patlıyor bi çeki düzen verirler artık 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Bugün denemek için kurdum. UI dışında neredeyse değişen ve hayatınızı kolaylaştıracak hiçbir şey yok. Eğer muazzam bir performans artışı yoksa(ki yok) kurmaya bile gerek yok. Bence acele etmeyin.

Adamlar apple olmaya çalışıyorlar ama bi bok bildikleri yok. Minimalizmden basitlikten anlamayan bir ekipleri var. Özellikle bir şey çıkaracağız diye ödleri kopuyor. Atamıyorlar hiçbir şeyi. Tasarımda boşluk kullanımını bilmiyorlar her şey sıkıştıkış... Klasör yapısını düzeltmeye çalışmışlar iconlarla ama hala yarak gibi.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    111450045
    111450045's avatar
    Erkek

aslında görsel olarak güzel.Özellikle gece teması çok yerinde olmuş. win10 karanlık temasından iyidir kapkara iç karartıcıydı.

Onun dışında bazılarının kaçırdığı birşey var özellikle yeni donanım istemesinin sebebi stabil çalışması.Çünkü eski donanımlarda çok iyi çalışmaz.Ben win11 SE bekliyorum ama denediğimde kopyalama hızı win98den bile yavaş.Çünkü donanımlarım win10 uyumlu.

Şu an en rahat ve stabil çalışan sistem win8.1 embedded ve win10 1607 ve üzeri.

vatanını en çok seven işini en iyi yapandır.(Mustafa Kemal Paşa)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

16gb ram 

256gb ssd ( işletim sistemi bunda koşuyor ) 

1tb hdd 

gtx1050 

bu donanımlarda, win11 e geçtim ve sistem çok ağır, sırf UI için geçmiştim, gece modu çok hoşuma gidiyordu ama bazen başlat'a tıkladığımda bile saniyelerce bekliyorum. 

benim için uçak kaldıran işletim sistemi sizce nedir? 

Toplam Hit: 2946 Toplam Mesaj: 25
windows 11