Windows 11 Kullanan Yazilimcilar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek

brave iyidir şuan Brave ve Edge gerçekten güzel çalışıyorlar.

Opera 68 kullanabilirsin eğer 68i yüklersen mutlaka dizinden update dosyalarını silki güncelleme yapmasın.

Privatezilla kullnarak win10u dahada hızlandırabilirsiniz.Otomtatik seçilileri direk kapatabilirsiniz diğer seçeneler keyfinize kalmış.

Tavsiyedir sadece daha az kaynak kullnımı için tarayıcılardaki update dosyalarını silerseniz arka planda kullanımı kapanır daha çok verim alınırsınız.Yılların tecrubesi.

Aşağıdakini reg  olarak kaydedin.

Arkaplan uygulamalarını kapat w10-11

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\BackgroundAccessApplications]
    "GlobalUserDisabled"=dword:00000001

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

tüm cevaplar icin tesekkürler. Dism++  - Nlite  programlarina bakayim. Kendi özellestirmemi yapayim en mantiklisi bu gibi görünüyor. Bir süre daha windows 10 ile devam 

Hocam, http://msmgtoolkit.in aracı senin dermanın. Sen gereksiz şeyler olmasın beni darlamasın ama çalıştığımda da bana sorun çıkarmasın diyorsun. Haklısın. Şimdi bu aracı çözmek senin gibi bir adamın yarım saatini almaz. İlgilenmeni tavsiye ederim. Hangi sürüme karar verirsen onun yükleme kalıbını bununla kendine göre revize edeceksin. Ve kullanacaksın. Ben bununla kendi sistemimi kendim yapar kullanırım uzun zaman, neredeyse hiç sorun yaşamadan. Uğraşamam dersen de eğer yukarıdaki tabloya göre karar verirsin yarın akşam sana yaparım bi tane istediğin özelliklerde. Hakkın var bende, bu konu sana sorun olamaz :) Hallederiz. 

cok sagolasin hocam bakayim buna.  Anlattigina göre islemler baya kolay görünüyor. hallederim büyük ihtimalle

Bu arada yaklasik 1 aydir falan brave browser kullaniyorum süper.. chrom'un altyapsini kullaniyor ama daha güvenli. Chrome'daki eklentilerin hepsi yüklenebiliyor.. Ben bir sikintisini görmedim. Ayrica reklamlari görme karsiliginda BAT isimli coin de kazaniyorsunuz (ben kapattim yine de). 

Deneyin pisman olmazsiniz. Son zamanlarda kullandigim güzel programlar ve eklentiler icin ayri bir konu acacagim. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Gundelik bilgisayarimda ilk betalarindan beri Windows 11 kullaniyorum cunku neden? cunku ben cunku "fomo"..

Sinir oldugum kisimlar herkes gibi aliskanliklarin degismesi sebebiyle oldu, taskbar mevzulari, gruplamayi kapatamamak vs.

Performans acisindan hic bir sorun yasamadim, tas gibi calisiyor, hic bir oyunda ya da programda sorun yasamadim, donanim problemi yasamadim. 

Arayuzu de hosuma gitti, taskbarin ortada olmasi falan super ultra wide monitorde cok iyi gorunuyor..

Development makinasinda kullanir miyim? Bence gerek yok simdilik, degisikliklere alisana kadar vakit kaybedersin bos yere. Win 11 mecburi olana kadar Win 10 dan devam derim.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

AMD candır donanımcının donanımıdır. 😃.çalıştırmayacağı sistem şu bu, yoktur.pentium dan beri intel illetinden kurtulmuştur millet.ha laptop ta intel rakipsizdir.Windows zaten asıl sorun Windows da enterprise ı win 7 de kullanmaya çalışmış ultimate a geri dönmüştüm busines sürüm gibi bişey olabilir.kripto için en kararlısı Linux.ios ta kararlı evet Apple kararsız.browser ların çoğu chromium oldular yılların operası bile.umarım yeni sistem işin çözülür buradan izleriz.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 2640 Toplam Mesaj: 35
windows 11