folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 8 İn Oyunlarda Bir Artısı Olurmu ?

Windows 8 İn Oyunlarda Bir Artısı Olurmu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Soru baslıktaki gibi  gayet acık windows 8 yukleyip test edenlerden yorum alabilirmiyiz ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

red alertta sorun çıkarıyor :D win 7 çok hızlı ra2 ama win8 aşırı yavaş.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Şu ana kadar kullandığım en iyi işletim sistemini yapmış adamlar alışmak bi kaç günü alıyor, ama son derece sade şık ve hızlı,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

win8 iyi güzel fakat ra2 de problem çıkarıyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Şu ana kadar kullandığım en iyi işletim sistemini yapmış adamlar alışmak bi kaç günü alıyor, ama son derece sade şık ve hızlı,

hocam sen linuxu görmemişsin anlaşılan şıklık konusunda. windowsa alışan ben linux kurduğumda gerçekten beni alabiliyorsa eğer düşün yani. ben kurucam da evdekiler vs var olmuyo işte.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

hocam sen linuxu görmemişsin anlaşılan şıklık konusunda. windowsa alışan ben linux kurduğumda gerçekten beni alabiliyorsa eğer düşün yani. ben kurucam da evdekiler vs var olmuyo işte.

Teknoloji insanların hayatını kolaylaştırmak için vardır zorlaştırmak için değil, Linux istediği kadar şık olsun ama son kullanıcı için kullanımı oldukca zor ne kadar kolaylaştırmaya çalışsalarda asla bir windows kullanımına erişimezler,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Teknoloji insanların hayatını kolaylaştırmak için vardır zorlaştırmak için değil, Linux istediği kadar şık olsun ama son kullanıcı için kullanımı oldukca zor ne kadar kolaylaştırmaya çalışsalarda asla bir windows kullanımına erişimezler,

Tamam ama şıklık konusunda bin basar tabi hepsi değil.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Tamam ama şıklık konusunda bin basar tabi hepsi değil.

Kullanımı kolay olduğu için apple , mac , imac , air , iphone , ipod gibi ürünleri su gibi satılıyor (tabi parası olanlara) 

linux ise tam tersi , artık insanlar kullanmaya alışmış olsada yavaş yavaş ulan bir ekran kartı driveri kurucam diye sistem çöküyor :)

NOT : Konu başlığı için cevap , Evet windows8 de FPS artışı var win7 ye göre daha performanslı çalışıyor. Tabi Ra2 gibi problemli oyunları saymazsak :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Bir çok testte win8 de fps düşmesi gözüküyor. Bu da sürücülerin henüz oturmamış olmasından kaynaklı ve hala bir çok firma programlarını, sürücülerini win8 için tamamlayamadı ve uyumsuzluk sorunları var. Oyun oynamayı çok seviyorsan 3 4 ay sonra geçmen daha iyi olur.

pesimistzombie tarafından 05/Kas/12 00:36 tarihinde düzenlenmiştir

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla oyun firmaları win8 desteği için uğraşmayacaklarını söylemeye başlamışlar.

Sanırım yeni katmanlar yeni mimarilere gitmeye zorluyorlar oyun firmalarını, daha iyi sonuç elde edebileceğini sanmıyorum o konuda bir geliştirme yok win8 üstünde

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

windows 8 şuanda çıkan versiyonu windows 7nin yamalanmış hali windows me gibi bişey ilk spi çıkana kadar birçok sorunu çıkıcak gibi

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 1854 Toplam Mesaj: 15