folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows Şifresini Kırmak ( Resimli ) Değişik Yöntem

Windows Şifresini Kırmak ( Resimli ) Değişik Yöntem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Cdcilerde yada pc tamircilerinde windows password cdsi olarak geçiyor yanlıs bilmiyorsam.

Güzel Bir Yöntem Olduğu Kanaatine Vardım. Neyse Uzatmadan Konuyu Veriyorum Açık Ve Net ..

Önce Bu iso Dosyasını İndirip CD ye Yazdırın.

Download Link :  http://rapidshare.com/files/7802330/WindowsKey.iso

Bkz Resim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek
    vistaya da böyle bir çözüm yolu yokmudur acaba...

........................................
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

hyb bunu yazdı:
    -----------------------------
    vistaya da böyle bir çözüm yolu yokmudur acaba...

Bilemicem vista kullanmıyorum. Xp rulzzz :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    1 sene önce belki daha fazladır bu olayın sakat olduğunu okumuştum derginin birinde.. harbi varmı böle bişey.. sonuçta kullanıcının şifresini bilmiyosun pro dalıyo değiştiriyo.. bide bios pilini çıkartırsan bunun şifresi kendiliğinden sıfırlanırmı-masaüstü için-.. yaklaşık kaç dakka beklemek lazım.. ben sanki böle bişey görmüştüm.. bios pilini çıkartınca olmuştu cnr437 olabilir ama tam hatırlayamadım bu amaçlamı yapmıştı.. nese.. deneyen vardır mutlaka.. olur mu acep..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

gazili_tarzan bunu yazdı:
    1 sene önce belki daha fazladır bu olayın sakat olduğunu okumuştum derginin birinde.. harbi varmı böle bişey.. sonuçta kullanıcının şifresini bilmiyosun pro dalıyo değiştiriyo.. bide bios pilini çıkartırsan bunun şifresi kendiliğinden sıfırlanırmı-masaüstü için-.. yaklaşık kaç dakka beklemek lazım.. ben sanki böle bişey görmüştüm.. bios pilini çıkartınca olmuştu cnr437 olabilir ama tam hatırlayamadım bu amaçlamı yapmıştı.. nese.. deneyen vardır mutlaka.. olur mu acep..

Bios pili olayı biraz sakat.

O biosun enerji aldığı bir mekanizma var sen o biosun enerjisini boşaltınca mekanizmadan güc alma kısmını zayıflatıyorsun.Zararlı birşey.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

O biosun enerji aldığı bir mekanizma var sen o biosun enerjisini boşaltınca mekanizmadan güc alma kısmını zayıflatıyorsun.Zararlı birşey.

hea en son çare olayı yani.. iyimiş yine de.. :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trubulans
    trubulans's avatar
    Erkek
    Aynı şekilde ERD Commanderide Önerebilirim Arkadaşlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Bununla Ugrasilmaz. .. Paylastigin İcin Saol ..Birde ben Vereyim ..Alin Size En Temizini ve Tum İsletim Sistemlerinin Sifrelerini Yeniden Olusturabilirsiniz.. Sadece Sifre degil .. Coken İsletim Sisteminizide Ayagi Kaldirmaya Yarar ..)
    Verecegim Linkde Resimli Anlatimi Yapilmistir..ve Uygulamasi Cok Basittir..
    http://www.mcse.gen.tr/index.php?PHPSESSID=aua3nsr1f3vq63vn7ho608to64&page=15
    Not: Resimde 2005 Versiyonu İle Anlatilmistir.. Ben 2007 Versiyonunu Download Linki Verecegim Arasinda Hicbir Fark Bulunmamaktadir.. Resimdeki ile Ayni Uygulamadir.
    Download:
    http://rapidshare.com/files/91932367/erd2007.rar
    Dosya Boyutu 50mb dir..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:

gazili_tarzan bunu yazdı:

sacma.

biostaki tüm ayarlar (boot ayarlar,saat,bios şifresi vs.) anakart üzerindeki bios chipinde saklanır. bu pilde o ayarların güncel kalmasını sağlar. yani sen pili çıkart gir işlem yap kaydet yeniden baslattıgın zaman bios default haline döner. pil çıkarma olayı da bios şifresini sıfırlamak için yapılır.

yaklasık 1-1.5 yıldır ne zaman windows şifresini kaldırmam gereken pc olsa bu programı kullanıyorum bi zararını görmedim.

anladıgım kadarıyla bu şifre bi yerde saklanıyo. bu programda onu direk 12345 yapıyo.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ben 4 yıldır bu programı kullanıyorum mantık windows içindeki kullanıcı anahtarını değiştiriyor ancak şifrelenmiş veriler varsa hepsi gümler ona göre ;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpus
    scorpus's avatar
    Erkek
    emeğine sağlık
Toplam Hit: 3395 Toplam Mesaj: 21