folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows Şifresini Kırmak ( Resimli ) Değişik Yöntem

Windows Şifresini Kırmak ( Resimli ) Değişik Yöntem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Windows içinde bir SAM dosyası var.
    Microsoft'un şifreleri nasıl oluşturduğu biliniyor.
    SAM dosyasından varolan şifrenin üzerine yeni şifre yazıyor bu programlar.
    3pr yazılımlar ile klasör,dosya vs şifreleme durumunda sakata gelmezsiniz,alakası yok apayrı bi şey o.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

antikky bunu yazdı:
    -----------------------------
    Windows içinde bir SAM dosyası var.
    Microsoft'un şifreleri nasıl oluşturduğu biliniyor.
    SAM dosyasından varolan şifrenin üzerine yeni şifre yazıyor bu programlar.
    3pr yazılımlar ile klasör,dosya vs şifreleme durumunda sakata gelmezsiniz,alakası yok apayrı bi şey o.

12345 değerini de aynı şekilde kriptolayıp üzerine yazabildiğine göre kriptolanmış şifreyi decode edip şifrenin okunması mümkün anladığım kadarıyla ? 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    salla hiç uğraşma :D güvenli modda başlat ve değiştir şifreyi :| hiç kasmaya gerek yok :W 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

5u13Ym4n bunu yazdı:
    salla hiç uğraşma :D güvenli modda başlat ve değiştir şifreyi :| hiç kasmaya gerek yok :W

güvenli modda baslatmanın mantıgı güvenli modda actıgın zaman administrator hesabını da görebilirsin. genelde şifresiz olur girip istediğin hesabın şifresini değiştirirsin. ya administrator hesabı da şifreliyse :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    güsel paylaşım saol hocam

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Fikret bunu yazdı:
    bayzin bunu yazdı:

gazili_tarzan bunu yazdı:
    1 sene önce belki daha fazladır bu olayın sakat olduğunu okumuştum derginin birinde.. harbi varmı böle bişey.. sonuçta kullanıcının şifresini bilmiyosun pro dalıyo değiştiriyo.. bide bios pilini çıkartırsan bunun şifresi kendiliğinden sıfırlanırmı-masaüstü için-.. yaklaşık kaç dakka beklemek lazım.. ben sanki böle bişey görmüştüm.. bios pilini çıkartınca olmuştu cnr437 olabilir ama tam hatırlayamadım bu amaçlamı yapmıştı.. nese.. deneyen vardır mutlaka.. olur mu acep..

Bios pili olayı biraz sakat.

O biosun enerji aldığı bir mekanizma var sen o biosun enerjisini boşaltınca mekanizmadan güc alma kısmını zayıflatıyorsun.Zararlı birşey.

sacma.

biostaki tüm ayarlar (boot ayarlar,saat,bios şifresi vs.) anakart üzerindeki bios chipinde saklanır. bu pilde o ayarların güncel kalmasını sağlar. yani sen pili çıkart gir işlem yap kaydet yeniden baslattıgın zaman bios default haline döner. pil çıkarma olayı da bios şifresini sıfırlamak için yapılır.

yaklasık 1-1.5 yıldır ne zaman windows şifresini kaldırmam gereken pc olsa bu programı kullanıyorum bi zararını görmedim.

anladıgım kadarıyla bu şifre bi yerde saklanıyo. bu programda onu direk 12345 yapıyo.

Labaratuvarda cocuk sordu hocaya " ben bios pilini cıkardım taktım 1 hafta sonra bios baslarken hata vermeye basladı " falan dedi.Hoca da benim sölediğimi söyledi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:
    Fikret bunu yazdı:
    bayzin bunu yazdı:

1 sene önce belki daha fazladır bu olayın sakat olduğunu okumuştum derginin birinde.. harbi varmı böle bişey.. sonuçta kullanıcının şifresini bilmiyosun pro dalıyo değiştiriyo.. bide bios pilini çıkartırsan bunun şifresi kendiliğinden sıfırlanırmı-masaüstü için-.. yaklaşık kaç dakka beklemek lazım.. ben sanki böle bişey görmüştüm.. bios pilini çıkartınca olmuştu cnr437 olabilir ama tam hatırlayamadım bu amaçlamı yapmıştı.. nese.. deneyen vardır mutlaka.. olur mu acep..

O biosun enerji aldığı bir mekanizma var sen o biosun enerjisini boşaltınca mekanizmadan güc alma kısmını zayıflatıyorsun.Zararlı birşey.

sacma.

biostaki tüm ayarlar (boot ayarlar,saat,bios şifresi vs.) anakart üzerindeki bios chipinde saklanır. bu pilde o ayarların güncel kalmasını sağlar. yani sen pili çıkart gir işlem yap kaydet yeniden baslattıgın zaman bios default haline döner. pil çıkarma olayı da bios şifresini sıfırlamak için yapılır.

yaklasık 1-1.5 yıldır ne zaman windows şifresini kaldırmam gereken pc olsa bu programı kullanıyorum bi zararını görmedim.

anladıgım kadarıyla bu şifre bi yerde saklanıyo. bu programda onu direk 12345 yapıyo.

Labaratuvarda cocuk sordu hocaya " ben bios pilini cıkardım taktım 1 hafta sonra bios baslarken hata vermeye basladı " falan dedi.Hoca da benim sölediğimi söyledi.

bizim hoca da "domain alırken linux/windows diye karşınıza çıkar zaten" demişti. hocam o host diyince ayrıntılı anlatıp göt edene kadar ısrar etmişti :) hocaların her dediği doğru olcak diye bişi yok yani :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Fikret bunu yazdı:
    bayzin bunu yazdı:
    Fikret bunu yazdı:
    bayzin bunu yazdı:

sacma.

bizim hoca da "domain alırken linux/windows diye karşınıza çıkar zaten" demişti. hocam o host diyince ayrıntılı anlatıp göt edene kadar ısrar etmişti :) hocaların her dediği doğru olcak diye bişi yok yani :D

Hocanın yalancısıyım. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    Fikret bunu yazdı:

5u13Ym4n bunu yazdı:

güvenli modda baslatmanın mantıgı güvenli modda actıgın zaman administrator hesabını da görebilirsin. genelde şifresiz olur girip istediğin hesabın şifresini değiştirirsin. ya administrator hesabı da şifreliyse :) 

O Da Şifreliyse ERD Commander 2007 .

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tLG
    tLG's avatar
    Erkek

Genellikle kullanıcı şifresi soran ekranda CTRL ALT DEL yapıp kull. adına Administrator

şifreyi boş bırakıp ENTER a basıyorum. Şifresizce cart diye girersin. Ha olaki o da şifreli ise

Hiren's Boot CD yi kullanıyorum. İçinde bir sürü araç var şifreyi kaldırmak / değiştirmek için

"Geri geri çıkarken, biiip biiip sesi çıkaran araçların seslerini zil sesi yapmayı sevenlerin buluşma noktası" diye bi grup açsam katılır mısın lan feysbuk"ta?
Toplam Hit: 3377 Toplam Mesaj: 21