Windows Temalı Pardus

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı

512mb bir eski laptop'a kurulur mu bu?

Kasma donma olmadan xp ile çalışıyor şu anda. Youtube açtıgımda donuyor vıdeo.

Bu sorunu aşamadım.

Su link'teki ;

https://www.linuxquestions.org/questions/linux-newbie-8/lightweight-linux-capable-of-fluently-running-youtube-4175592383/

linux sürüm'lerini bir deneyebilir misin?  bu link'tekinde sanki VLC ile, youtube video'ları izlenebiliyor gibi birşey yazılmış. 

Bir'de şu link'i https://www.makeuseof.com/tag/6-lightweight-linux-distributions-give-pc-lease-life/ ekleyeyim. 

RitmFarbRacourci tarafından 25/Nis/20 02:37 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı

Bu sorunu aşamadım.

aşamazsın da.

javascript artık masum değil.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    ruhi bunu yazdı

Bu sorunu aşamadım.

aşamazsın da.

4K izlemeyecekse aşar, benim ekranım bile 720p ve ne firefox ne iceweasel'da youtubeda 200mb üstü görmedim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Linux iyidir evinizde fazla pc varsa biri Linux olsun stabil kararlı dayanıklı hoş sistemdir Windows gibi bağımlı yapmaz 10 yıl kullabilirsin denemek eliniz de.bu arada Pardus bir çalışmaydı geleceği yok bilinen. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    end bunu yazdı
    ruhi bunu yazdı

Bu sorunu aşamadım.

aşamazsın da.

4K izlemeyecekse aşar, benim ekranım bile 720p ve ne firefox ne iceweasel'da youtubeda 200mb üstü görmedim

YouTube mp4lerini videodan parse edip tarayıcı üzerinde olmayan bir player ile oynatırsa olur gibi.

200 MB sisteme gitti, 100 MB rölantide tarayıcı yiyor

200 MB kaldı cepte, e hadi yanda bir de Facebook açık olsun, yapıştır bir 60 MB daha, reactjs nihayetinde. Tarayıcında ekstra render yapıyor virtual dom üzerinden

Kalan 140 MB ile de youtube'a girdin. 240p'de izlersin herhalde.

Ama video urlsini yapıştırdığında sana 480-720p videoyu VLC ya da türevi bir light bir playerde açan bash script ile olur gibi sanki :)

Unutmayalım, V8 güçlü bir zamazingo ama kesinlikle light değil.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 3253 Toplam Mesaj: 27
pardus