Windowsdaki Super Acik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu açık değil kesinlikle windowsun tabanında bulunan komutlar ve değiştiremezsin dosya ismi yaratamazsınız windowstan...ama cmd ye girip oradan yaratabilirsiniz...açık falan değil bir ara hintlimi fimlimi bir adam acık buldum diye zıpladı ama bill oturttu yerine..AÇIK DEĞİL:

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    Ms-dostan oluşturmak için
    Oluşturmak için : mkdir \\.\c:\con
    Silmek için : rmdir \\.\c:\con

Agrasif miyim neyim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saldirgan
    Saldirgan's avatar
    Erkek

super acık dıyınce atladık hemen amaneysekıtras cıktı konuyu we bızlerı bılgılendırenarkadaslara tesekkur

İmza mimza yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacker878
    hacker878's avatar
    Erkek
    bence bir açık değil kullanılan sistem  
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NebuLa
    NebuLa's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

Hocam yapmayın böyle şeyler yaa :( Bak çocuğun hevesi kırılıyor,öz güveni yitiyor.Olabilir böyle şeyler yapmış olabilir.Sanki siz hiç aptalca şeyler yapmadınız mı? Sizle dalga geçince hoş oluyor muydu? Bence bu geyiği kesin.Olabilir birşey öğrenmiş ve sizinle paylaşmak istemiş,bunun neresi kötü.Lan insan bir hata yapsın hemen üstüne çullanırsınız,yok yanlış yere konu açmışsın,yok bu böyle o öyle.Bugün dalgınlıkla ses kartı yerine ekran kartı yazmışım benle bile dalga geçtiler.İnsan oğludur bu hata yapar elbet.Ama insanı küçük düşürmeyin,artık bu forumda bilgiden çok böyle geyikler başgösteriyor.Adam kendini yanlış konu açtımı diye bakmaya adamış.Ne biçim iştir.Hadi yeniler yapsın ama zumsuk,kreston.. siz neden yapıyorsun be hocam :((((

ben mi yeni oluyorum ? illa arkadaşıma öyle bir cwp werdiğim için yeni mi olduk? Sana wereceğim cwbı zaten zumsuk wermiş...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Kimin eski kimin yeni olduğunu takp edemem,zaten dikkat edersen zumsuk,kreston.... ve nokta nokta koydum,istersen o nokta yerine kendini koyabilirsin.

Ben açık falan demedim böyle birşey de olamaz zaten.Ama dalga yerine çocuğa böyle birşey olmaz demeniz yeterliydi,hepiniz işi geyiğe vurdunuz,ben buna üzüldüm. Beni yanlış anlamayın

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 15535 Toplam Mesaj: 17