Www.Bira.Gen.Tr Db İ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

isinize yarayabilir email list olarak yada kullanici sifreleri hash siz oldugu icin milleti gicik etmek gulmek istersiniz ne bilim ben ozel mesajlari okursunuz falan filan :)

http://rapidshare.de/files/6290175/memberlik.rar.html

rar sifresi : tahribat

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

*leyla: ßı anLatak heLe du
    *leyla: aL ıste LeyLa kımse onunda nıck ı qıttı yauu ıp ten ßanLa ßenı ama ßı konusak yauu her dakka ßanLıon oooo aip ama :$
    *gothic: konuşanı banlarım
    *gothic: darkzine'a giren herkes hemen şifresini ve gizli sorusunu değiştirsin

*gothic: bok edersin
    *ako: muhabbet edıos
    *ako: orj. ako offLıne yanı :P
    *ako: ako kımmıs offLıne ama oLsun !
    *ako: cıx cıx cıx
    *gothic: darkzine'a giren herkes hemen şifresini ve gizli sorusunu değiştirsin
    *gothic: konuşanı banlarım
    *gothic: konuşmayın meyhanede de gelen görsün uyarıyı
    *gothic: sus olm bi ya
    *gothic: acildir ona göre
    *Wolfkang: şifreyi deşirmiştim zaten ne bu şiddet bu celal haydar abi
    *gothic: herkes nick şifresini ve gizli sorusunu değiştirsin
    *gothic: gizli sorunu da değiştir tabi
    *gothic: wolfkang olm salakmısın, şifreni değiştirdinmi sen, bıdı bıdı çene yapçana
    *Wolfkang: hayır haydar o biliyorum ben
    *valere sinimu: sende deqıstın mı "karßonat"ı :$
    *valere sinimu: sen de deqıstın mı
    *valere sinimu: seckın mıs ne kadar dqru ıse artık
    *Wolfkang: kim kiminle nerede?
    *gothic: iyi demem
    *Wolfkang: kim kimki?
    *valere sinimu: seLımım deme !
    *gothic: sen kimsinki
    *valere sinimu: sakın ßenım deme ıns. nıck ßenzerLıqıdır !
    *gothic: herkes nick şifresini ve gizli sorusunu değiştirsin

tahrip olmaya basladilar galiba :) leyla hanginiz :)

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    pelinn :)  nedir bu abi.... biraz açıklık getirirmisin olaya...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ablam siteyi indirmis :) db yi de almis :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    ya aslinda ilk basta ilerde  rock icerikli bir site yaparsak elimizde guzel potansiyel uyelere ulasma amacli bir e-mail list olsun diye database i almistim ama elemanlar sitelerinde sitemizi pkk lilar hackledi diye uzunca bir yazi yazmislar. kaldirin dedim kaldirmadilar bende anonim yaptim.olay sadece bundan ibaret

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Ya ablacım bira.gen.tr hacklenirmi zaten şunun şurasında iki tane doğru dürüst site vardı. Öbürü rapçilerin hacklemesinden dolayı dergi olmaya karar verdi yapmayalım lütfen hep bizim üyeliklerde var orda

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

kim yapmışsa ayıp etmiş.ressmen kendini göstermek için yapılmış bir davranıştır bu.kime ne fayda sağlayacaktır ki.ben bu siteden kendime grup,enstrüman ve eleman bulmuştum.çok sağlam bir site yıllardır yayına devam ediyor.kalkıp onca islam,türkiye,insan vs.. düşmanı onlarca site dururken böyle neyse sinirlendim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    xtlan :) Nice dblere :P Bugün benim doğum günüm!

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    Triumph bunu yazdı:

kim yapmışsa ayıp etmiş.ressmen kendini göstermek için yapılmış bir davranıştır bu.kime ne fayda sağlayacaktır ki.ben bu siteden kendime grup,enstrüman ve eleman bulmuştum.çok sağlam bir site yıllardır yayına devam ediyor.kalkıp onca islam,türkiye,insan vs.. düşmanı onlarca site dururken böyle neyse sinirlendim

kendimi gostermek icin yapsam siteye index atar oraya buraya kayit ettirirdim,en azindan tahribat.com a girin bakin su siteyi hackledim yazardim :) ki db i site hacklendikten 10 gun sonra paylasmazdim.siteden senin bir fayda saglaman hacklenmemesi gerekekliligini gostermez ona bakarsan her siteden mutlaka birileri bir sekilde faydalaniyor. zaten yukardada neden hackledigimi yazmistim.oyle bos bos konusacagina yazilanlari falan oku...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Bu davranışı esefle kınıyor ve kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi için linkin en kısa zamanda silinmesini site yönetiminden rica ediyorum.

enjoy i'm vaccinated
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    Fatih bunu yazdı:

Bu davranışı esefle kınıyor ve kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi için linkin en kısa zamanda silinmesini site yönetiminden rica ediyorum.

ne isiniz var o zaman burada ya sizin :) hey allahim butun numunelikler bugece buraya toplanmis.bir suru site hackleniyor hic biriniz konusmuyorsunuz helal olsun vs diyorsunuz ortalikta bir suru software seriali cracki geziyor konusmuyorsunuz simdi niye konusuyorsunuz....burada bir cok database daha paylasildi.sen kinamaya devam et...

Toplam Hit: 8533 Toplam Mesaj: 33