Www.Bira.Gen.Tr Db İ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ya ne diyon kotu niyetli kisiler fln... anaokulu diil bura TAHRIBAT !!!

hani hasar, tahrip, yoketmek fln o tarzdan TAHRIBAT...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Bizim üyelikte orda mevcut o bakımdan böyle bişiy dedim.

yoksa sikime kadar....

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    Fatih bunu yazdı:

Bizim üyelikte orda mevcut o bakımdan böyle bişiy dedim.

yoksa sikime kadar....

diger uyeligin olan siteleride yaz, tahribat.com un haber kisminin ustune eklesin adminlerde hacklemesin arkadaslar yanlislikla :) ne gunlere kaldik 

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    xtlan azını topla yoksa agzına bi guzel ederim toplayacak agız kalmaz.numunelekmiş.hayvan herif karşındakini tanımadan etmeden yaşını ismini cismini şemalini bilmeden nasıl hakaret edersin.gerizekalı herif bal gibi kendini göstermek için yapmışsınız.sizin gibi veletler yüzünden her gün onlarca alakasız site saldırıya uğruyor.eline program geçen hacker kesiliyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    xtlan bunu yazdı:

Triumph bunu yazdı:

kim yapmışsa ayıp etmiş.ressmen kendini göstermek için yapılmış bir davranıştır bu.kime ne fayda sağlayacaktır ki.ben bu siteden kendime grup,enstrüman ve eleman bulmuştum.çok sağlam bir site yıllardır yayına devam ediyor.kalkıp onca islam,türkiye,insan vs.. düşmanı onlarca site dururken böyle neyse sinirlendim

kendimi gostermek icin yapsam siteye index atar oraya buraya kayit ettirirdim,en azindan tahribat.com a girin bakin su siteyi hackledim yazardim :) ki db i site hacklendikten 10 gun sonra paylasmazdim.siteden senin bir fayda saglaman hacklenmemesi gerekekliligini gostermez ona bakarsan her siteden mutlaka birileri bir sekilde faydalaniyor. zaten yukardada neden hackledigimi yazmistim.oyle bos bos konusacagina yazilanlari falan oku...

2. kez aciklama yaptigim icin kusura bakmayin...Triumph sen ne menem bir insanmissin ya okudugunu anlamiyorsun yada yasin onemli degil akil yasin bir hayli dusuk olmali.seni tanimadigim icin numunelik yazdim diye bana kiziyorsun...peki sen beni ne kadar taniyorsun ve bu kadar hakaret etme cesaretini kendinde buluyorsun...

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    ulan sen ne cins birisin.sen bana numunelik dersen ben sana şerefsizde derim namussuzda.sen kim oluyorsunda bana numunelik diyorsun durduk yere.ha bide kendimi göstermek içn yapsaydım tahribata koyardım vs...şeyler zırvalamışsın.ee tahribata koymamış mısın.aferin iyi bk yemişsin.başkada bişey demiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    ciddi anlamda senin okudugunu anlamama sorunun var.istersen ozel meseleler icin hic forumu kirletmeyelim basligindan farkli yerlere sapiyor konu.ozel mesaj diye bir sey var

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    rock alemiyle alakali bi olay  yazik olmus bunu yapan kisi de cidden bi ezikmis kislerle degil kitlelerle ugrasabliecekse sistemlerini kontrol etmeli bence.sonra eylem e gecebilir belki cunku eylem e gecmeden karsisinda eyleme gecmis insanlar bulabilir.bu kadar  forumu ve o siteyi paylasan insanlar numunelik benzetmesi buna cevaptir saldirganlik ornegimiz bu simdilik bu derim ben...

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

Ya arkadaşlar kız bir site hacklemiş siteyi o kadar abartıyosunuz ki madem öyle büyük bir site neden bu kadar açığı var bu sitenin?

kardeşim burası tahribat.com, millet kedi kesiyo ona bi şey demiyosunuzda sanal alemde olan bir siteyi hackliyo diye neden kızın üstüne gidiyosunuz anlamadım...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLLoCell41
    CeLLoCell41's avatar
    Erkek

noluyo burda neyı hackledınız naptınız yıne ben de anca salaks alak okuyom bunalrı valal kusura bakmayın  su dedıklerınızden bıseyler anlıyom ama ansıl ayptıgınızı anlıyosam serefsıızm

ahhh ah keske bende yapabılsem dıorum anca

ZaMANanI BoŞa hARCAmAyLIM....
Toplam Hit: 8532 Toplam Mesaj: 33